Щасливий старт

Общество


Платформа з профорієнтації і розвитку кар'єри працює в службі зайнятості

Просмотров: 129

21 Ноября, 12:45


Державна служба зайнятості у жовтні поточного року по всій Україні запустила БЕЗКОШТОВНУ платформу з профорієнтації і розвитку кар'єри.

Про це ми дізнавалися у Херсонському обласному центрі зайнятості.

«Ми вкотре доводимо свою інноваційність і вміння швидко реагувати на запит сьогодення, - зазначив очільник обласної служби зайнятості Євгеній Єрашов. Нагальна проблема України – відтік населення за кордон, в першу чергу – молоді, яка не вбачає можливостей розвитку у власній державі. Але такі можливості є! Недаремно науковці зазначають, що, наприклад, найкращий початок для старт-апів у період економічних криз. Треба показати молодій людині – як саме, яким чином вона може розвиватися саме тут і застосовувати набуті знання та реалізуватися саме тут».

То ж, запропонована державною службою зайнятості платформа з професійної орієнтації та розвитку кар'єри допомагає у виборі професії, а значить у побудові свого майбутнього.

Зокрема, питання профорієнтації молоді – одне з гострих, і потребує швидкого фахового рішення. Хоча процес профорієнтації молодої людини апріорі не може бути швидким, служба зайнятості створила систему, впровадження якої зробить процес вибору (чи зміни) професії ефективним, тобто таким, що відповідає потребам ринку праці й інтересам особи.

Державна служба зайнятості України вкотре доводить, що вона знаходиться на вістрі використання соціальних технологій й наукового прогресу задля підвищення конкурентоздатності громадян, які звертаються до неї за допомогою!

 

*З жовтня поточного року запроваджено платформу з професійної орієнтації та розвитку кар'єри. Будь-яка особа віком від 14 до 60 років може власноруч зареєструватися і в он-лайн режимі пройти тестування. На платформі є тести Soft Skills. Наприклад, тест на тайм-менеджемент, на комунікабельність, на вміння працювати у команді, на стресостійкість та інші навички, які на сьогодні необхідні на будь-якій роботі.

Платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості для всіх, хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

10.12 2018, 20:22

Лента новостей
Больше новостей


Генические депутаты за 1 гривну согласились не выселять Воробьева

Генический райсовет принял решение продлить Генической РГА…

36 херсонских чиновников сегодня получили повестки в военкомат

Военнообязанных должностных лиц исполнительных органов Херсонской мэрии…

В Бериславском районе возить людей некому

Отсутствие автобусов на маршрутах, отказ в бесплатном проезде льготникам -…

Благоустроительные инспекторы проверили выполнение предписаний

Инспекция по благоустройству Херсона в соцсети сообщила о результатах проверки…

Херсонский журналист выложил странное фото в Сети

Херсонский журналист Константин Рыженко опубликовал свое фото в соцсети с…


Цифра недели
126,6 га
Отнимают у бериславского фермера

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"