Общество


Платформа з профорієнтації і розвитку кар'єри працює в службі зайнятості

Просмотров: 191

21 Ноября, 12:45


Державна служба зайнятості у жовтні поточного року по всій Україні запустила БЕЗКОШТОВНУ платформу з профорієнтації і розвитку кар'єри.

Про це ми дізнавалися у Херсонському обласному центрі зайнятості.

«Ми вкотре доводимо свою інноваційність і вміння швидко реагувати на запит сьогодення, - зазначив очільник обласної служби зайнятості Євгеній Єрашов. Нагальна проблема України – відтік населення за кордон, в першу чергу – молоді, яка не вбачає можливостей розвитку у власній державі. Але такі можливості є! Недаремно науковці зазначають, що, наприклад, найкращий початок для старт-апів у період економічних криз. Треба показати молодій людині – як саме, яким чином вона може розвиватися саме тут і застосовувати набуті знання та реалізуватися саме тут».

То ж, запропонована державною службою зайнятості платформа з професійної орієнтації та розвитку кар'єри допомагає у виборі професії, а значить у побудові свого майбутнього.

Зокрема, питання профорієнтації молоді – одне з гострих, і потребує швидкого фахового рішення. Хоча процес профорієнтації молодої людини апріорі не може бути швидким, служба зайнятості створила систему, впровадження якої зробить процес вибору (чи зміни) професії ефективним, тобто таким, що відповідає потребам ринку праці й інтересам особи.

Державна служба зайнятості України вкотре доводить, що вона знаходиться на вістрі використання соціальних технологій й наукового прогресу задля підвищення конкурентоздатності громадян, які звертаються до неї за допомогою!

 

*З жовтня поточного року запроваджено платформу з професійної орієнтації та розвитку кар'єри. Будь-яка особа віком від 14 до 60 років може власноруч зареєструватися і в он-лайн режимі пройти тестування. На платформі є тести Soft Skills. Наприклад, тест на тайм-менеджемент, на комунікабельність, на вміння працювати у команді, на стресостійкість та інші навички, які на сьогодні необхідні на будь-якій роботі.

Платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості для всіх, хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

21.02 2019, 4:15

Лента новостей
Больше новостей


В Голой Пристани от сухой травы загорелся сарай

19 февраля в 14:47 спасателям Голой Пристани сообщили о пожаре…

В деле Гандзюк волонтер назвал фамилию высокопоставленного полицейского Херсонщины

«В деле об убийстве активистки Екатерины Гандзюк замешан начальник ГУ Нацполиции в…

Памятник в центре Херсона превратился в мусорку с бомжами и собаками

«Рассказывать много не будем, предлагаем посмотреть, как выглядит прилегающая к…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!