События


Перший IT DAY в Херсоні завершено

Просмотров: 96

12 Октября, 16:22


7 жовтня 2017 року в Херсоні пройшов перший IT DAY! Протягом дня захід відвідало близько 1000 чоловік, які цікавляться IT, або є IT-спеціалістами.

На потоці «Я - IT-спеціаліст» були присутні 312 чоловік, а на потоці «Я цікавлюсь IT» - 406. В заході взяли участь 12 спікерів, представники 2 IT Академій, 6 IT-компаній, 2 будинків роботів, компанії по навчанню англійській мові, «УкрСиббанк» та автосалону «Автопланета».

Також були по 10 представників із 4 шкіл, 38 чоловік із Херсонського політехнічного коледжу, 52 представника партнерських компаній, 140 чоловік - представники влади, запрошені гості, медіа, організатори, супроводжуючі особи та діти.

В подальших планах організаторів не тільки проводити IT DAY і далі, а й прикласти як можна більше зусиль для перетворення Херсонщини на територію, дружню до IT. В найближчих планах - залучення до команди IT-фахівців, представників IT-компаній, навчальних закладів, однодумців із складу державних органів влади, органів місцевого самоврядування, фіскальних, силових та бізнес-структур, ЗМІ тощо для вироблення спільної позиції у наступних напрямках:

По-перше. Вирішення питання щодо створення умов для розвитку ІТ-галузі в регіоні (для того, щоб IT-компанії відкривали в нашому регіоні власні представництва, а ІТ-фахівці залишалися та приїздили до Херсону з інших областей України).

По-друге. Вирішення питання щодо залучення інтелектуального потенціалу представників галузі до вирішення актуальних для регіону проблем. IT повинна бути інтегрована в усі галузі життєдіяльності: промисловість, медицину, фінанси, сферу послуг, бюрократичні системи (оптимізація інфраструктури взаємодії влади та громади) тощо.

Третє. Запровадження постійно діючої інформаційної кампанії щодо можливостей IT-індустрії, яка є своєрідним інкубатором для розвитку інновацій, а також необхідності створювати умови для розвитку інтелектуальних професій та залучення якомога більшої кількості людей в інноваційні сфери освіти, науки та виробництва. Тому, хоч перший IT DAY в Херсоні завершено, насправді все тільки починається!

Сюжет про IT DAY можна подивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=d5TDVclfHgEЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

15.12 2017, 12:00

Лента новостей


"Люстра-убийца" в херсонском ж/д вокзале

По прибытию поездом в любой город, визиткой…

Херсонцы стали заложниками "лифтового коллапса"

На почту редакции "Херсон Daily" поступило сообщение…

Какой ценой создавалась Каховская ГЭС?

Строительство Каховского гидроузла было причислено к «Великим…

На Херсонщине из-за перебоев электричества повредилась техника

В Каховке из-за отключений электричества страдают люди. В социальных сетях…

14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків…

Херсонцы стали заложниками "лифтового коллапса"

На почту редакции "Херсон Daily" поступило сообщение от херсонца Константина…


Цифра недели
97
тыс.грн потратят на флаги и флажки в Херсоне

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"