События


Перший IT DAY в Херсоні завершено

Просмотров: 123

12 Октября, 16:22


7 жовтня 2017 року в Херсоні пройшов перший IT DAY! Протягом дня захід відвідало близько 1000 чоловік, які цікавляться IT, або є IT-спеціалістами.

На потоці «Я - IT-спеціаліст» були присутні 312 чоловік, а на потоці «Я цікавлюсь IT» - 406. В заході взяли участь 12 спікерів, представники 2 IT Академій, 6 IT-компаній, 2 будинків роботів, компанії по навчанню англійській мові, «УкрСиббанк» та автосалону «Автопланета».

Також були по 10 представників із 4 шкіл, 38 чоловік із Херсонського політехнічного коледжу, 52 представника партнерських компаній, 140 чоловік - представники влади, запрошені гості, медіа, організатори, супроводжуючі особи та діти.

В подальших планах організаторів не тільки проводити IT DAY і далі, а й прикласти як можна більше зусиль для перетворення Херсонщини на територію, дружню до IT. В найближчих планах - залучення до команди IT-фахівців, представників IT-компаній, навчальних закладів, однодумців із складу державних органів влади, органів місцевого самоврядування, фіскальних, силових та бізнес-структур, ЗМІ тощо для вироблення спільної позиції у наступних напрямках:

По-перше. Вирішення питання щодо створення умов для розвитку ІТ-галузі в регіоні (для того, щоб IT-компанії відкривали в нашому регіоні власні представництва, а ІТ-фахівці залишалися та приїздили до Херсону з інших областей України).

По-друге. Вирішення питання щодо залучення інтелектуального потенціалу представників галузі до вирішення актуальних для регіону проблем. IT повинна бути інтегрована в усі галузі життєдіяльності: промисловість, медицину, фінанси, сферу послуг, бюрократичні системи (оптимізація інфраструктури взаємодії влади та громади) тощо.

Третє. Запровадження постійно діючої інформаційної кампанії щодо можливостей IT-індустрії, яка є своєрідним інкубатором для розвитку інновацій, а також необхідності створювати умови для розвитку інтелектуальних професій та залучення якомога більшої кількості людей в інноваційні сфери освіти, науки та виробництва. Тому, хоч перший IT DAY в Херсоні завершено, насправді все тільки починається!

Сюжет про IT DAY можна подивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=d5TDVclfHgEЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

23.07 2018, 16:32


Лента новостей


"По деньгам числиться 4 человека, а реально работает один бомжик", - херсонец о состоянии "Лилеи"

Пляж «Лилея» в Херсоне находится в ужасном состоянии в течении…

На сессии горсовета Херсона у ряда депутатов видели "шпаргалки"

На сессии горсовета Херсона «общественники и журналисты видели такие "шпаргалки"…

"Выгоню, как только увижу" - глава Хорловского сельсовета о проверяющих Гордеева

«Мы всегда готовы к курортному сезону. Ехали бы люди», -…


Мудрость дня
“Жизнь, как маленькое одеяльце: потянешь наверх — мерзнут ноги, потянешь вниз — голова. Жить умеет тот, кто сворачивается калачиком ”

Эльчин Сафарли

современный писатель, журналистЦитата недели
“Достаточно размышлять! Мы должны принимать решения и помогать людям. Ежегодно выделяются деньги на мелкие нужды, но главного мы не замечаем.”

Федор Негой

нардеп


Цифра недели
202
тыс.грн сумма, за которую мать хотела продать своего ребенка на Херсонщине

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"