События


Перший IT DAY в Херсоні завершено

Просмотров: 70

12 Октября, 16:22


7 жовтня 2017 року в Херсоні пройшов перший IT DAY! Протягом дня захід відвідало близько 1000 чоловік, які цікавляться IT, або є IT-спеціалістами.

На потоці «Я - IT-спеціаліст» були присутні 312 чоловік, а на потоці «Я цікавлюсь IT» - 406. В заході взяли участь 12 спікерів, представники 2 IT Академій, 6 IT-компаній, 2 будинків роботів, компанії по навчанню англійській мові, «УкрСиббанк» та автосалону «Автопланета».

Також були по 10 представників із 4 шкіл, 38 чоловік із Херсонського політехнічного коледжу, 52 представника партнерських компаній, 140 чоловік - представники влади, запрошені гості, медіа, організатори, супроводжуючі особи та діти.

В подальших планах організаторів не тільки проводити IT DAY і далі, а й прикласти як можна більше зусиль для перетворення Херсонщини на територію, дружню до IT. В найближчих планах - залучення до команди IT-фахівців, представників IT-компаній, навчальних закладів, однодумців із складу державних органів влади, органів місцевого самоврядування, фіскальних, силових та бізнес-структур, ЗМІ тощо для вироблення спільної позиції у наступних напрямках:

По-перше. Вирішення питання щодо створення умов для розвитку ІТ-галузі в регіоні (для того, щоб IT-компанії відкривали в нашому регіоні власні представництва, а ІТ-фахівці залишалися та приїздили до Херсону з інших областей України).

По-друге. Вирішення питання щодо залучення інтелектуального потенціалу представників галузі до вирішення актуальних для регіону проблем. IT повинна бути інтегрована в усі галузі життєдіяльності: промисловість, медицину, фінанси, сферу послуг, бюрократичні системи (оптимізація інфраструктури взаємодії влади та громади) тощо.

Третє. Запровадження постійно діючої інформаційної кампанії щодо можливостей IT-індустрії, яка є своєрідним інкубатором для розвитку інновацій, а також необхідності створювати умови для розвитку інтелектуальних професій та залучення якомога більшої кількості людей в інноваційні сфери освіти, науки та виробництва. Тому, хоч перший IT DAY в Херсоні завершено, насправді все тільки починається!

Сюжет про IT DAY можна подивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=d5TDVclfHgEЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

21.10 2017, 4:28

Лента новостей


У Херсоні безвісті зникла жінка

Дніпровським відділенням поліції, встановлюється місце знаходження безвісно…

Херсонський депутат ініціював звернення до Президента

Сьогодні відбулась сесія міської ради, на якій…

З 20 серпня в Чорному морі діє заборона на вилов кефалі

Чорноморський рибоохоронний патруль наголошує, що з 20…

Некоторые херсонцы плевать хотели на свой город

Непорядочные жители Херсона выкидывают строительный мусор прямо на улице. На…

На Херсонщине бездомные собаки напали на ребенка

Вчера днем в Каховке на подростка напали несколько бездомных собак.…

Херсонский медицинский центр калечит людей?

Бывает, что в частных клиниках у пациента обнаруживают десяток болезней.…


Мудрость дня
“Женщина-это не постельная принадлежность и не кухонный комбайн с накрашенными глазами. Женщина — это образ, стиль и уровень жизни мужчины. ”

Софи Лорен

итальянская актрисаЦитата недели
“Считаю, что стоимость проезда в Херсоне должна быть не выше 4 гривен. Такое решение устроило бы и горожан, и перевозчиков. Не время зарабатывать, когда большинство херсонцев живут за чертой бедности.”

Василий Федин

депутат Херсонского облсовета


Цифра недели
3
грн проезд в маршрутках

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"