События


Перший IT DAY в Херсоні завершено

Просмотров: 110

12 Октября, 16:22


7 жовтня 2017 року в Херсоні пройшов перший IT DAY! Протягом дня захід відвідало близько 1000 чоловік, які цікавляться IT, або є IT-спеціалістами.

На потоці «Я - IT-спеціаліст» були присутні 312 чоловік, а на потоці «Я цікавлюсь IT» - 406. В заході взяли участь 12 спікерів, представники 2 IT Академій, 6 IT-компаній, 2 будинків роботів, компанії по навчанню англійській мові, «УкрСиббанк» та автосалону «Автопланета».

Також були по 10 представників із 4 шкіл, 38 чоловік із Херсонського політехнічного коледжу, 52 представника партнерських компаній, 140 чоловік - представники влади, запрошені гості, медіа, організатори, супроводжуючі особи та діти.

В подальших планах організаторів не тільки проводити IT DAY і далі, а й прикласти як можна більше зусиль для перетворення Херсонщини на територію, дружню до IT. В найближчих планах - залучення до команди IT-фахівців, представників IT-компаній, навчальних закладів, однодумців із складу державних органів влади, органів місцевого самоврядування, фіскальних, силових та бізнес-структур, ЗМІ тощо для вироблення спільної позиції у наступних напрямках:

По-перше. Вирішення питання щодо створення умов для розвитку ІТ-галузі в регіоні (для того, щоб IT-компанії відкривали в нашому регіоні власні представництва, а ІТ-фахівці залишалися та приїздили до Херсону з інших областей України).

По-друге. Вирішення питання щодо залучення інтелектуального потенціалу представників галузі до вирішення актуальних для регіону проблем. IT повинна бути інтегрована в усі галузі життєдіяльності: промисловість, медицину, фінанси, сферу послуг, бюрократичні системи (оптимізація інфраструктури взаємодії влади та громади) тощо.

Третє. Запровадження постійно діючої інформаційної кампанії щодо можливостей IT-індустрії, яка є своєрідним інкубатором для розвитку інновацій, а також необхідності створювати умови для розвитку інтелектуальних професій та залучення якомога більшої кількості людей в інноваційні сфери освіти, науки та виробництва. Тому, хоч перший IT DAY в Херсоні завершено, насправді все тільки починається!

Сюжет про IT DAY можна подивитись тут: https://www.youtube.com/watch?v=d5TDVclfHgEЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

21.03 2018, 5:36

Лента новостей


Херсонцы боятся ездить в маршрутках?

Херсонские маршрутки продолжают возмущать местных жителей своим…

Самая популярная группа страны выступила в Херсоне

Вчера в кино-концертном зале "Юбилейный" выступила популярная…

Тендер по обслуживанию теплоходов в Херсоне снова провалился

Ранее КП «Херсонкоммунтранссервис» объявил тендер на обслуживание водного транспорта.…

Поліцейський Херсонщини допомагає пенсіонерці

Дільничний офіцер поліції Великолепетиського відділення поліції Євген Барсук знає про…

Депутаты одобрили покупку коммунального транспорта для Херсона в лизинг

Херсонский горсовет «дал добро» на покупку транспорта в лизинг КП…

Херсонская полиция снова в центре скандала

Все чаще в соцсетях стали появляться жалобы на новую полицию.…


Цифра недели
15
тис.грн виманила 18-річна жителька Новотроїцького району

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"