Лента новостей
Общество
Окуповану частину Херсонщини 4G Інтернетом планує забезпечити фірма з Криму
Окуповану частину Херсонщини 4G Інтернетом планує забезпечити фірма з Криму
Росіяни за майже два роки не змогли налагодити сталого та якісного мобільного зв’язку на лівобережжі Херсонщини. Телекомунікаційний оператор “Міранда-Медіа”, що зареєстрований в окупованому Криму, отримав частоти для будівництва мереж LTE у діапазоні 450 МГц і спробує забезпечити підконтрольні росіянам території області 4G Інтернетом. Частина населених пунктів, де має працювати “Міранда-Медіа”, знаходяться поблизу Дніпра, а отже на лінії фронту, тож навряд чи кримчанам вдасться виконати усі взяті на себе зобов’язання. Про це повідомляють російські ЗМІ.“Державна комісія з радіочастот на своєму останньому засіданні мала розглянути питання про виділення кримському телекомунікаційному оператору «Міранда-Медіа» частоти для стільникового зв’язку. Рішення про виділення частот «Міранда-Медіа» було прийнято, але у закритому режимі та з певними умовами”, – йдеться у повідомленні.
“Міранда-Медіа” була створена “Ростелекомом” у 2014 року після окупації Криму. Компанія зайнялася наданням послуг фіксованого зв’язку на півострові, а також побудувала два підводні волоконно-оптичні лінії зв’язку між основною територією Росії та окупованим півостровом. Цікаво, що в планах у фірми забезпечити 4G інтернетом населені пункти, які перебувать поблизу лінії фронту, наприклад, Козачі Лагері Олешківської громади. Як вони виконуватимуть свої забов’язання за умов постійних обстрілів – невідомо.
ipc.org.ua
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...
Окупанти атакували “швидку: у Дар’ївці на Херсонщині (фото)
Російські війська атакували з безпілотника карету екстреної медичної допомоги у селі Дар’ївка на Херсонщині.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Зазначається, що дрон цілеспрямовано був скерова...