Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Окупанти вкотре пообіцяли вирішити проблему з електроенергією 
24 марта 08:19
428
Окупанти вкотре пообіцяли вирішити проблему з електроенергією 

Окупанти вкотре пообіцяли вирішити проблему з електроенергією 

На окупованій Херсонщині знову виключають світло. І за графіком, і поза ним. «24 березня відбудуться відключення електроенергії у п’яти муніципальних округах, – попереджує окупаційне «Херсонское агентство новостей». – Захід зачепить Альошкінський, Голопристанський, Скадовський, Чаплинський і Каланчацький округи. Електрику споживачам перестануть подавати на годину вранці і на годину ввечері у період з 6.00 до 18.00».

Тим часом окупаційна «Комсомольская правда» вчергове бреше про те, що окупанти невдовзі таки вирішать енергетичну кризу на Херсонщині, яку самі ж і створили. «Електропідстанцію на 150 кВт будують у рамках інвестиційної програми ПАТ «Россети», – написали пропагандисти. – На модернізацію енергосистеми регіону у цілому компанія виділила 3,8 мільярда рублів. Серйозні роботи з підвищення енергозабезпечення проводяться у Генічеську, який відразу став обласним центром. На будівництво підстанції тут направили 350 мільйонів рублів. Введення першого трансформатора планується до 31 березня, другого – до кінця 2025 року». Раніше, нагадаємо, окупанти ставили «чіткі» терміни побудови нового газогону і міста на Арабатській Стрілці, відновлення пасажирського сполучення залізницею тощо. Терміни давно спливли – не зроблено нічого. 

«Будівництво підстанції дозволить збільшити потужність енергозабезпечення всього Генічеського району, енергосистема якого відчуває перевантаження через зростання числа споживачів, – набрехали (у районі додалось «евакуйованих» з правого берега колаборантів і росіян, але дуже багато генічан виїхали з окупації, тому кількість жителів практично залишилась та сама) пропагандисти. – Після введення об’єкта в експлуатацію почнуть підключати до системи підприємства і житлові будинки».

Тим часом свою допомогу у забезпеченні окупованої Херсонщини електрикою запропонував білоруський диктатор Олександр Лукашенко. Про бажання побудувати у себе на території нову АЕС він розповів під час виступу у російській Раді федерації: «Ми можемо її побудувати на наших східних кордонах. Раптом що, Брянська та інші області, нові регіони Росії ми можемо забезпечити електрикою».
0 комментариев
27 июня 2026, 10:24
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Російські війська евакуюються з Кінбурнської коси, - партизани
Дії Сил оборони України щодо перерізання маршрутів постачання змусили російських військових спішно залишити позиції на Кінбурнській косі в Миколаївській області.Про це повідомляє агент партизанського...
09 июня 01:15
1373
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА. Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК. Так, Наталя Журжен...
14 июня 16:54
1124
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
05 июня 23:31
1072
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською. Такого висновку ми дійшли...
04 июня 17:39
1002