Общество
Окупанти повідомили, що тварин в Асканії-Нова нарешті нагодують
Окупанти повідомили, що тварин в Асканії-Нова нарешті нагодують
Нагадаємо, що раніше окупанти самі визнавали, що кормів у заповіднику катастрофічно не вистачає. Довелось втручатись «екологам» з Москви. «Екологи» у лапках, бо, судячи навіть з офіційного сайту російського фонду «Компас», займається він не екологічною, а політичною діяльністю. «Тривалий час у нашій країні не існувало екологічного фонду, який би охоплював у своїй діяльності природоохоронні заходи за всіма напрямками, – написали про себе «компасівці». – Найбільші міжнародні екологічні організації «працювали» на дискредитацію нашої країни у природоохоронній сфері і екологічній політиці». Може, саме міжнародні організації привели до того, що тварини в окупованому заповіднику «Асканія-Нова» нині живуть впроголодь?!
«Кошти, виділені у рамках триваючого співробітництва фонду «Компас» з новими регіонами, будуть направлені на придбання різноманітних кормів для мешканців заповідника, – повідомив окупаційний «Херсон.ру». – У їх числі – горіхи, родзинки, курага, вівсяні пластівці та інші необхідні продукти для харчування гризунів та екзотичних тварин».
А поки навіть новонароджений шетландський поні з мамою змушені їсти вигоріле сіно, яке більше схоже на солому. Окупанти не соромляться виставляти такі фото у соцмережі. А окупаційний директор заповідника Дмитро Мещеряков пішов ще далі. На «стратегічній сесії» у Бердянську він розповів колегам-колаборантам, що у тому, що тварини голодують, винні не окупанти. «Директор відверто відзначив важкий спадок: українські власті, які пішли, залишили унікальний заповідник у плачевному стані», – процитували нахабного брехуна в окупаційному міністерстві природних ресурсів, екології і рибальства Херсонської області.
Богдан СТРАЖАК, Новий день
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада.
Зазначається, що військовому було 30 років.
Раніше ми писали, що на Львів...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...