Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Окупанти повідомили, що тварин в Асканії-Нова нарешті нагодують
08 августа 17:40
351
Окупанти повідомили, що тварин в Асканії-Нова нарешті нагодують

Окупанти повідомили, що тварин в Асканії-Нова нарешті нагодують

«Екологічний фонд «Компас» передав фінансові кошти Державному природному біосферному заповіднику «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна для закупівлі кормів для тварин», – повідомив окупаційний телеграм-канал «Херсон.ру».

Нагадаємо, що раніше окупанти самі визнавали, що кормів у заповіднику катастрофічно не вистачає. Довелось втручатись «екологам» з Москви. «Екологи» у лапках, бо, судячи навіть з офіційного сайту російського фонду «Компас», займається він не екологічною, а політичною діяльністю. «Тривалий час у нашій країні не існувало екологічного фонду, який би охоплював у своїй діяльності природоохоронні заходи за всіма напрямками, – написали про себе «компасівці». – Найбільші міжнародні екологічні організації «працювали» на дискредитацію нашої країни у природоохоронній сфері і екологічній політиці». Може, саме міжнародні організації привели до того, що тварини в окупованому заповіднику «Асканія-Нова» нині живуть впроголодь?!

«Кошти, виділені у рамках триваючого співробітництва фонду «Компас» з новими регіонами, будуть направлені на придбання різноманітних кормів для мешканців заповідника, – повідомив окупаційний «Херсон.ру». – У їх числі – горіхи, родзинки, курага, вівсяні пластівці та інші необхідні продукти для харчування гризунів та екзотичних тварин».

А поки навіть новонароджений шетландський поні з мамою змушені їсти вигоріле сіно, яке більше схоже на солому. Окупанти не соромляться виставляти такі фото у соцмережі. А окупаційний директор заповідника Дмитро Мещеряков пішов ще далі. На «стратегічній сесії» у Бердянську він розповів колегам-колаборантам, що у тому, що тварини голодують, винні не окупанти. «Директор відверто відзначив важкий спадок: українські власті, які пішли, залишили унікальний заповідник у плачевному стані», – процитували нахабного брехуна в окупаційному міністерстві природних ресурсів, екології і рибальства Херсонської області.
0 комментариев
24 июня 2026, 05:38
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026 
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026 
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.  Про це повідомило управління о...
09 июня 10:18
1965
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовий з Херсонщини Іван Круглий
На війні загинув військовослужбовець з Дар’ївської громади Іван Круглий. Про це повідомила Дар’ївська сільська рада. Зазначається, що військовому було 30 років.  Раніше ми писали, що на Львів...
26 мая 17:37
1499
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА. Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК. Так, Наталя Журжен...
14 июня 16:54
1071
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...
06 июня 10:54
1070