Лента новостей
Происшествия
Обійняв керівну посаду у незаконному «МНС росії» у Каланчаку - повідомлено про підозру жителю Херсонщини
Обійняв керівну посаду у незаконному «МНС росії» у Каланчаку - повідомлено про підозру жителю Херсонщини
За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури жителю регіону заочно повідомлено про підозру у зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі (ч. 7 ст. 111-1 КК України).Про це звітує пресслужба Херсонської обласної прокуратури.
За даними слідства, 46-річний підозрюваний у листопаді 2023 року добровільно обійняв посаду так званого «начальника отдела надзорной деятельности и профилактической работы по каланчакскому муниципальному округу Главного управления МЧС россии по Херсонской области».
На цій посаді чоловік забезпечував належне функціонування незаконно створеного органу, сприяв окупаційним органам влади у поширенні авторитету серед місцевого населення. Такі дії посилювали заходи тимчасової окупації регіону.
Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...