Лента новостей
Люди
Новокаховская лучница выбыла из Олимпийских игор
Новокаховская лучница выбыла из Олимпийских игор
Призерка Олимпиады-2016 не пустила украинку Анастасию Павлову в 1/8 по стрельбе из лука
Лучница из Новой Каховки Анастасия Павлова не сумел пробиться в 1/8 финала по стрельбе из лука на Олимпиаде-2016.
Как пишет «Сегодня», в 1/16 финала нашей спортсменке противостояла бронзовая призерка Игр в Рио Тан Я-Тинг (Китайский Тайбэй).
Павлова феноменально отстрелялась в предыдущем раунде, 5 раз из 9-ти попыток попав в десятку, но в этой встречи волнение подвело Анастасию – всего одна десятка в последнем сете, когда шансов на спасение поединка уже не оставалось.
Анастасия Павлова – Тан Я-Тинг – 0:6 (26:27, 27:29, 25:29)
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоні провели в останній шлях воїна з Миколаївщини
На передовій загинув випускник Херсонського держуніверситету Віктор Патуляк
Книга херсонского писателя вышла в продажу
В Херсоне на главной площади города простились с общественным деятелем, который умер от коронавируса
Військовому, який прорвав оборону супротивника на мосту поблизу м. Олешки, присвоїли звання Герой України
Вас захищає офіцер-легенда: молодий Герой України боронить Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
Сили оборони атакували морськими дронами позиції РФ на ТОТ Херсонщини (відео)
Під час спецоперації на Херсонщині кілька морських дронів «Баракуда» наблизилися до ворожих позицій, а з їхніх бортів запустили FPV-дрони для дорозвідки та пошуку прихованих цілей.
Про це повідомил...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...