Общество


Нові проекти Спілки жінок Херсонщини

Просмотров: 368

10 Декабря, 11:11


Підтримати створення в Херсоні Кризового центру допомоги для постраждалих від насильства, висловитися ЗА прийняття в Україні Стамбульської конвенції та сказати тверде «Ні!» ґендерно обумовленому насильству вирішила активна громадськість Херсонщини, взявши 7 грудня участь в унікальному флешмобі «Мій вибір – життя без насильства» на ІІІ черзі ТРЦ «Fabrika».

Чому унікального? Тому що основний месендж – про нетерпимість до будь-яких форм насильства і дискримінації та засудження цього ганебного явища – організатори донесли мовою творчості та танців, від якої в багатьох присутніх мурашки пробігли по шкірі…

Сцена-подіум найбільшого на півдні України торговельно-розважального центру перетворилася на велике помаранчеве море – учасники флешмобу розкрили жовтогарячі парасольки, які стали символом цьогорічної громадської компанії проти насильства в Херсоні та привертали увагу всіх присутніх футболками з промовистим написом «Я – проти насильства».

Чуттєвим відкриттям заходу стало виконання вокалісткою Вікторією Бабаніною пісні Христини Соловій «Хто, як не ти».

До гостей заходу із привітальним словом звернулися Лариса Польська – Голова Правління Фонду громади міста Херсона «Захист», який виступає координатором громадської кампанії «16 днів активізму» в Херсоні, Олена Сковородко, заступник директора Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Оксана Дьякова, депутат Херсонської міської ради, яка однією з перших міських депутатів відкрито заявила про підтримку громадської ініціативи щодо створення міського Кризового центру.

Підкорив глядачів щирий, емоційний, особливий номер «Сдаться ты всегда успеешь» у виконанні переможців ХІ Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії» – вихованців творчого колективу «Гармонія» Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату (художній керівник – Яніна Козлова).

Свою танцювальну композицію «Відродження» представила студія танцю PRIDE (хореограф-постановник Жанна Третяк). Таким чином діти показали, що сказати насильству «Ні» – можна будь-якою мовою. Але завжди по-особливому виразною є мова танцю.

Завершив танцювальний флешмоб яскравий номер у виконанні студії танців PRIDE «Мій вибір – життя без насильства!», основою якої стала життєствердна композиція Світлани Тарабарової «Світло в тобі» (вокаліста Вікторія Бабаніна, хореограф-постановник Марія Кузьменко).

«Не залишити нікого осторонь: зупинити насильство щодо жінок та дівчат», «Херсон – територія вільна від насильства». Саме під такими гаслами під егідою агенцій ООН відбувався кожен захід кампанії «16 днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства» в Херсоні, яку підтримали більше 30 громадських організацій, державних закладів і ініціативних груп нашого міста. Серед них – Спілка жінок Херсонщини, Ліга соціальних працівників України, ГО «Успішна жінка», БО «100 відсотків життя», Громадський центр «Нова Генерація», ХМІГ «Кип’яток», ГО «Інша», ГО «Крим.SOS», Центр культурного розвитку «Тотем», Херсонський обласний і міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласна бібліотека імені Олеся Гончара та ін.

Джерело: Спілка жінок ХерсонщиниЧитайте также:


Комментарии

Комментариев 0

22.04 2018, 2:31

Лента новостей


Херсонцы смогут наблюдать за звездопадом

18 апреля украинцы могли наблюдать первый весенний…

Жахливий випадок у херсонскому ковбасному цеху

Херсонці скаржаться, що біля ковбасного цеху на…

В Херсоне произошло долгожданное событие

Вчера на пр. 200-летия Херсона произошло долгожданное событие – открытие…

В Херсонской больнице им.Лучанского врут, гребут, а содержат в сарае

Издание News Quality опубликовало фотографии матрасов в урологическом отделении больницы…

В Херсоне выгуливают собак на детских площадках?

Проблема выгула собак в Херсоне остается открытой. Херсонцы все чаще…


Мудрость дня
“Есть только два способа прожить свою жизнь. Первый — так, будто никаких чудес не бывает. Второй — так, будто все на свете является чудом.”

Альберт Эйнштейн

физик-теоретик, один из основателей современной теоретической физики,Цитата недели
“Дуже важливо приділяти увагу лікуванню захворювань серця. Розбудова клінік такого напряму з сучасними технологіями – найважливіший крок для наближення медичної допомоги до пацієнта, зниження рівня захворюваності, інвалідності та смертності від ускладнень хвороб.”

Андрій Гордєєв

голова Херсонської обласної державної адміністрації


Цифра недели
158
дітей народились за тиждень на Херсонщині

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"