Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Некомпетентність чи хабарництво – на чому таки "погорів" місцевий чиновник?
26 апреля 09:20
141
Некомпетентність чи хабарництво – на чому таки "погорів" місцевий чиновник?

Некомпетентність чи хабарництво – на чому таки "погорів" місцевий чиновник?

ГО "ГБР" звернулася до міського голови з вимогою усунути факти корупції в закладах освіти.

Приводом для звернення до міського голови Володимира Миколаєнко від громадської організації «ГБР» є публікація в інтернет-виданні "Вгору" від 22.04.2016 з висловлюванням начальника управління освіти Ніконова Ю.М., що "фонди, через які збирають кошти не можуть бути пов'язані з людьми, які працюють в освіті. Це - аксіома".

Однак у своєму публічному виступі вишевказана посадова особа виражає свою повну некомпетентність у данному питанні або, що ще гірше, навмисно покриває незаконні дії керівників освітніх закладів.

Елементарний аналіз інформації, яка знаходиться на сайті управління освіти Херсонської міської ради показує, що Перегняк Г.Є. суміщую дві посади: директора школи № 13 та керівника Дніпровського районного благодійного фонду"Ерудит", який опікується 12-ю навчальними закладами.

Також суміщує дві посади директора школи №50 та керівника ХМБО СРО "Надія" Печена Г.П.

ГО "ГБР" просить Миколаєнко провести службову перевітку відповідності викладених фактів, звільнити з займаних посад керівників навчальних закладів Перегняк Г.Є. та Печену Г.П. та вирішити питання доцільності подальшого перебування на посаді начальника управління освіти Херсонської міської ради Ніконова Ю. М.

0 комментариев
29 ноября 2022, 06:23
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают