Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
На курортах Херсонщини майже 500 вакансій, — обласний центр зайнятості
26 марта 10:20
56
На курортах Херсонщини майже 500 вакансій, — обласний центр зайнятості

На курортах Херсонщини майже 500 вакансій, — обласний центр зайнятості

Під час зустрічей представників обласної служби зайнятості з головами об'єднаних територіальних громад, представниками управлінь агропромислового розвитку, економіки, організацій роботодавців та іншими учасниками соціального діалогу з питань тимчасової зайнятості сформовано Банк попередньої потреби в працівниках для виконання сезонних робіт на Херсонщині у 2020 році. Зроблено це заздалегідь. Для своєчасної комплектації кадрів підбір працівників розпочато задовго до початку сезону.

— Якщо підібраним претендентам потрібне професійне навчання або підвищення кваліфікації, використовуємо свою навчальну базу, адже працівник повинен бути конкурентоспроможним на ринку праці, - уточнив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

Обласний Банк перспективної потреби в сезонних працівниках налічує 3,4 тис. робочих місць, з яких понад 500 вакансій — з наданням житла. Сезонні роботи проходитимуть у всіх без винятку районах та містах області. Майже 500 вакансій передбачається в рекреаційній зоні.

Найбільше вакансій у Голопристанському (397) та Каховському (408) районах. Найменше — у Верхньорогачицькому (54), Великоолександрівському (56) та Іванівському (65) районах. Найвищі оклади обіцяють трактористам-машиністам у Білозерському районі (12000 грн.).

Непогані заробітки чекають сезонних працівників у Новотроїцькому районі, де найвищий оклад із запропонованих становить 10700 грн., У Каховському та Чаплинському районах (10000 грн.), Херсоні (9716 грн.), Нововоронцовському районі (9400 грн.).

За словами Євгена Єрашова, сезонна зайнятість, зокрема з наданням житла, дає можливість вирішити питання тимчасового працевлаштування всім, хто бажає працювати на таких роботах: переселенцям, демобілізованим учасникам АТО, студентській молоді. За сприяння служби зайнятості на 18 березня нинішнього року 750 сезонних вакансій вже укомплектовано.

Ознайомитися з Банком попередньої потреби в сезонних працівниках можна на сайті Херсонського обласного центру зайнятості. Інформацію про перспективну потребу в сезонних працівниках можна отримати в соціальних партнерів служби зайнятості - Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, вищих навчальних закладах міста Херсона, Регіональному штабі Херсонської області з питань , пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення АТО, Громадської організації «Рука допомоги», Хер Онському обласному благодійному фонді Володимира Беспечанського «Допомогу бійцям, ветеранам та інвалідам АТО», Громадській спілці «Оберіг».

Анатолий Яицкий, Новый день

общество
курорты
0 комментариев
25 июня 2021, 06:31
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
На Херсонщине у мужчины во время прыжка не раскрылся парашют
Инцидент произошел вблизи Каховки. Об этом сообщает издание "Каховская Заря".По словам очевидцев во время прыжка у мужчины не раскрылся парашют. Однако на помощь пришел запасной парашют, который...
07 июня 11:10
3246
Херсонка, по вине которой в ДТП погибли ее муж и трое детей, получила 5 лет тюрьмы
Херсонка, по вине которой в ДТП погибли ее муж и трое детей, получила 5 лет тюрьмы
В пpoшлую пятницу, 4 июня 2021 гoда, Скадoвский pайoнный суд Хеpсoнскoй oбласти выне пpигoвop в oтнoшении oбвиняемoй пo части тpетьей статьи 286 Угoлoвнoгo кoдекса Укpаины и назначил наказание в виде...
07 июня 18:53
2872
Горы водорослей и страшная вонь – туристы обсуждают курорт на Херсонщине
Горы водорослей и страшная вонь – туристы обсуждают курорт на Херсонщине
Немногочисленные отдыхающие, прибывшие отдохнуть на побережье Черного моря, испытали разочарование — город Скадовск, который является главным детским курортом нашей страны, встречает отдыхающих...
16 июня 17:12
1996
На море в июне. Какие цены на жилье на морских курортах Херсонщины?
На море в июне. Какие цены на жилье на морских курортах Херсонщины?
Пересмотрели, за сколько можно снять жилье на море в Херсонской области в сутки — собрали самые дешевые, средние и дорогие предло...
27 мая 14:46
1701