Лента новостей
Общество
На Херсонщині на відновлювальні роботи після обстрілів передбачено майже 100 мільйонів
На Херсонщині на відновлювальні роботи після обстрілів передбачено майже 100 мільйонів
На Херсонщині пройшло чергове засідання обласної робочої групи "Прозорість і підзвітність".Про це повідомили в пресслужбі Херсонської ОВА.
Під час засідання розглянули питання використання коштів обласного бюджету на програму запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на Херсонщині.
Один із розпорядників, ХОКАРС, виконує відновлювальні роботи на будинках, пошкоджених ворожими обстрілами. Цьогоріч для служби передбачено 97,5 млн грн у межах програми. З них профінансовано майже 79 млн грн: 62,1 млн грн – на утримання служби, 7,3 млн грн – на закупівлю будматеріалів, 9,4 млн грн – на ремонт укриттів.
Департамент цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської ОВА за 9 місяців отримав фінансування в розмірі 49,2 млн грн. Кошти спрямовано на захист об'єктів критичної інфраструктури, закупівлю будматеріалів і мобільних укриттів, оренду техніки та підтримку роботи ситуаційного центру збору та аналізу даних.
"У підсумку – відповідальні особи отримали доручення суворо контролювати цільове використання бюджетних коштів", – зазначив перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.
Ще одне питання – закупівля необхідного медичного обладнання для однієї з лікарень області. Керівництво медзакладу звернулося з проханням отримати дозвіл на придбання сучасних медичних приладів для забезпечення більш ефективного лікування пацієнтів. Зокрема, медзакладу конче потрібен автоматизований бактеріологічний аналізатор, який дозволяє в п'ять разів швидше визначати чутливість пацієнтів до понад 90 антибіотиків порівняно з ручними методами. Його вартість становить приблизно 1,8 млн грн. Також обговорили необхідність закупівлі 2 апаратів для інгаляційного наркозу, оскільки наявне обладнання застаріло і часто виходить з ладу. Вартість одного такого апарата становить 2,6 млн грн. Окрім того, лікарні потрібні два нових операційних світильники, які обійдуться від 1 млн грн до 1,3 млн грн за одиницю.
"Ми детально проаналізували пропозиції, подані медиками, і вирішили рекомендувати закупівлю цього обладнання з дотриманням вимог законодавства про публічні закупівлі", — додав Дмитро Бутрій.
intent.press
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
У Херсоні внаслідок нічної атаки РФ згоріла квартира голови “МолоДіжки”
У Херсоні внаслідок нічної російської атаки згоріла квартира голови молодіжної організації “МолоДіжка” Володимира Рагульського.
Про це повідомили на сторінці організації у Facebook.
За словами с...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...