Лента новостей
Происшествия
На Херсонщині ДБР викрило посадовців військової служби правопорядку, які вимагали хабарі з військовослужбовців
На Херсонщині ДБР викрило посадовців військової служби правопорядку, які вимагали хабарі з військовослужбовців
Працівники ДБР затримали та повідомили про підозру двом посадовцям Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку. Посадовці брали хабарі з військовослужбовців, затриманих за адміністративні правопорушення.
Про це у Telegram повідомило Державне бюро розслідувань.
За даними правоохоронців, два офіцери ВСП: начальник групи та його підлеглий, вимагали гроші з військових, затриманих за адміністративні правопорушення.
Вони пропонували закриття судом провадження, або застосування мінімального штрафу. В разі відмови — погрожували оформити документи для отримання максимального покарання.
"Наразі працівники ДБР задокументували 11 фактів хабарництва. Майже у половині випадків завдяки "правильним" протоколам були закриті провадження, в інших — ухвалені рішення про мінімальні штрафи", — йдеться у повідомленні.
Затриманим повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди з використанням наданої влади та службового становища за попередньою змовою групою осіб. Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
suspilne.media
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Рищук розповів про артобстріл Олешок
Біля курортного пляжу на Херсонщині здетонувала міна
"Померла на очах у сина",- при обстрілі човна в Кахоському водосховищі померла адвокатка з Дніпра
В селі Правдине сталася трагедія
На Херсонщині викрадено музикантку Галину Маменко та її чоловіка: син онімів – що відомо
На Херсонщині внаслідок російської агресії поранено дві людини, пошкоджено житлові будинки й об’єкти критичної інфраструктури
Читают
/
Обсуждают
Вже троє випускниць із Херсона отримали 200 балів на НМТ-2026
Учениці Херсонського академічного ліцею Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова отримали максимальні 200 балів з на національному мультипредметному тесті 2026 року.
Про це повідомило управління о...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Ексзаступницю директора школи на окупованій Херсонщині засудили за співпрацю з РФ
Жительку Херсонщини Оксану Задорожну засудили за співпрацю з окупаційною владою та поширення проросійської пропаганди.
Про це стало відомо з відповідного вироку суду.
Як встановило слідство, Зад...
Росіяни атакували Херсон і Дар’ївську громаду: поранені двоє чоловіків
8 червня російські війська атакували безпілотниками Херсон та Дар’ївську громаду. Внаслідок ударів поранення дістали двоє чоловіків віком 49 і 50 років.Про це повідомили у Херсонській обласній військо...