Лента новостей
Криминал
На Херсонщині через обстріли рф одна людина загинула та одна дістала поранення, поліція фіксує наслідки
На Херсонщині через обстріли рф одна людина загинула та одна дістала поранення, поліція фіксує наслідки
Поліція фіксує чергові злочини окупантів проти мирного населення Херсонщини. Під обстрілами з артилерії, реактивних систем залпового вогню, авіації та БпЛА вчора перебували обласний центр, населені пункти Херсонського та Бериславського районів. В результаті російської агресії одна людина загинула та ще одна – дістала поранення.Від ворожих атак постраждали Херсон, Токарівка, Придніпровське, Велетенське, Станіслав, Янтарне, Білозерка, Олександрівка, Берислав, Качкарівка, Ольгівка, Львове, Новодмитрівка, Дудчани та Новокаїри.
В результаті обстрілів пошкоджено сім приватних будинків, автомийку, гараж, автомобіль, екскаватор та господарську споруду.
Вдень окупанти скинули вибухівку з безпілотника на територію фермерського господарства у Станіславі. Внаслідок атаки загинув 53-річний чоловік, який перебував на подвір’ї, у його 44-річного колеги діагностували контузію, від госпіталізації він відмовився.
В результаті артилерійських обстрілів Новокаїрів та Дудчан пошкоджень зазнали п’ять приватних будинків.
війська рф з артилерії обстріляли Велетенське, через влучання боєприпаса виникла пожежа на подвір’ї будинку, вогнем пошкоджено гараж та автомобіль.
Вдень окупанти атакували з безпілотників Качкарівку та Олександрівку, в результаті вибухів пошкоджено житловий будинок та екскаватор комунального підприємства.
По населених пунктах Дар’ївської та Тягинської громад армія рф завдала авіаційні удари шістьма керованими бомбами.
З реактивних систем залпового вогню російські війська обстріляли Білозерку, в селищі пошкоджено господарську споруду.
Противник скинув вибухівки з дрона на житловий квартал у Дніпровському районі Херсона, пошкоджено автомийку.
На місцях російських атак працювали всі профільні служби, які ліквідовували та документували наслідки обстрілів.
За минулу добу поліція відреагувала на 204 заяви і повідомлення громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Відкрито 8 проваджень за ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.


Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
Сальдо хоче вивчати вплив “українських біолабораторій” на загибель птахів на Херсонщині
Так званий губернатор Херсонської області Володимир Сальдо заявив про необхідність дослідження причин загибелі перелітних птахів у регіоні та припустив, що це може бути пов’язано з так званими “україн...
Війна розлучила: The Times розповіло історію братів-близнюків, які опинилися по різні боки
Востаннє брати бачилися особисто у 2020 році / Колаж: УНІАН, фото: скріншот з відео, facebook.com/kyrylo.budanov.official
В полоні Олексій Бошин дізнався від росіян, що його брат Віктор вступив до ро...
Сальдо міг таємно одружитися з колишньою секретаркою у Москві
Окупаційний губернатор захопленої Росією частини Херсонської області Володимир Сальдо рік тому міг таємно одружитися зі своєю колишньою секретаркою Світланою Запорожською.
Такого висновку ми дійшли...