Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
На Херсонщині запрацюють цілодобові автоматизовані комплекси габаритно-вагового контролю
17 февраля 14:00
128
На Херсонщині запрацюють цілодобові автоматизовані комплекси габаритно-вагового контролю

На Херсонщині запрацюють цілодобові автоматизовані комплекси габаритно-вагового контролю

З таким інтенсивним транспортним трафіком в Херсонській області є нагальна потреба в здійсненні ефективного габаритно-вагового контролю. Раніше повідомлялося, що на Херсонщині діяло всього-на-всього два таких комплекси. Після того, як губернатором був призначений Юрій Гусєв, раптом з'ясувалося, що навіть ці об'єкти насправді не працюють.

Тим часом, у вересні 2019 року Верховна Рада прийняла закон 1047 про автоматичної фіксації габаритно-вагового контролю на українських дорогах і про нові штрафи для тих, хто їздить з перевантаженням без дозволів.

У результаті нові обласна влада разом з керівництвом «Укртрансбезопасності» вирішили взятися за зміни уцій сфері. Так, у 2019 році в регіоні запрацювало вже 3 комплексу ГБК. За словами Юрія Гусєва, в 2020 році планується ввести в експлуатацію ще 4 таких комплексу, а число інспекторів буде доведено до 35.

«Тим не менше, навіть цього числа комплексів габаритно-вагового контролю абсолютно недостатньо для нашої області.  Нам необхідно передбачити фінансування в наступні роки організації роботи ще більшого числа таких комплексів - як за рахунок Державного фонду розвитку регіонів, так і за рахунок обласного бюджету».

Як стверджує голова облдержадміністрації, у 2020 році на трасах області будуть впроваджуватися автоматизовані комплекси габаритно-вагового контролю, які не потребують присутності оператора - так звані «Weigh-in-Motion» ( «зважування в русі»).

Комплекси будуть обладнані відеокамерами. Передбачається, що це дозволить уникнути махінацій з вантажами і дасть можливість кожному громадянину спостерігати за габаритно-ваговими операціями на фурах цілодобово онлайн - за допомогою смартфона або комп'ютера.

Новости Херсона
Полиция
общество
реформы
0 комментариев
01 декабря 2022, 09:52
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают