События


На Херсонщині Аграрна партія здобула друге місце на виборах в ОТГ

Просмотров: 200

14 Ноября, 18:30


На виборах до 201 об’єднаної територіальної громади (ОТГ), що відбулися 29 жовтня, Аграрна партія залишила позаду низку парламентських партій, отримавши підтримку в усіх регіонах. Один із найвищих рівней – у Херсонській області. Кандидати, яких висунула Аграрна партія на виборах в ОТГ Херсонщини, отримали 29 мандатів. Це складає 23,5% від загальної кількості кандидатів від Аграрної партії, або 12,95%  представників у новообраних радах. Про це повідомив голова Херсонської обласної організації Микола Халупенко під час прес-конференції.

Зокрема, впевнену перемогу партія здобула в Високопільскій ОТГ виборовши 8 мандатів, Костянтинівській – 6 та Борозенській – 5. Політична сила отримала і одного голову – Олексій Кільдеров був обраний очільником Костянтинівською ОТГ. Головний меседж, який озвучив лідер обласної організації: «Аграрна партія здобула переконливу перемогу – посіла 3 місце в українському рейтингу та друге в регіональному».

Микола Халупенко підкреслив: багато експертів вважають, що результати виборів також показують майбутню конфігурацію претендентів на перемогу в наступних парламентських виборах. А всі політологи визнали добру парламентську перспективу Аграрної партії. Політик упевнений, що такий результат свідчить про те, що мешканці області високо оцінюють роботу Аграрної партії та бачать позитивні зміни, які відбуваються в громадах:

«Ми активно брали участь у цих виборах. Це вже не перша кампанія, в якій Аграрна партія посідає місце лідера. Постійно зростає частка ОТГ, де наша партія отримує високі результати та здобуває депутатські мандати. Це ще раз доводить, що перемога - не випадкова, а системна робота з людьми і в інтересах громади», –  зазначив Микола Халупенко.

Свою думку висловив і голова Дніпровської районної у м. Херсоні організації Анатолій Недигалов:

«Обирати на керівні посади необхідно професіоналів-управлінців, яких турбує розиток громади. Вибори в ОТГ розпочали процес децентралізації. Є всі ознаки того, що політична мапа України зазнає змін. Справжні ідеологічні політичні партії будуть витісняти олігархічні проекти, які втрачають довіру людей.  Аграрна  партія – це не «нішева» партія, а партія усього українського народу: ми маємо підтримку як у селі, так і в місті», - акцентував Недигалов.

Микола Халупенко, коментуючи результат гідних показників на виборах, поділився і планами на майбутнє: «Ми хочемо, аби на наступних виборах до ОТГ у Херсонській області більше наших кандидатів обійняли керівні посади в громадах та увійшли до рад за кількістю мандатів. Партія плідно працює в інтересах своїх виборців і продовжує боротьбу», наголосив він та резюмував:

«24 грудня 2017 року Аграрна партія братиме участь у перших виборах до ОТГ, які відбудуться в 51-й об’єднаній територіальній громаді. У Херсонській області у 2-ох ОТГ: Долматівській (Голопристанський  район) та Роздольненській (Каховський район)». Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

18.01 2018, 18:27

Лента новостей


Памятник Джону Говарду вошел в пятерку лучших

По версии журнала «Фокус» в рубрике «Красивая…

Трагічна смерть на Херсонщині

18 січня о 03:28 в смт Брилівка…

На Херсонщине почтальон украла пенсию у старика

В Херсонскую дирекцию Укрпочты позвонил пенсионер из…

Херсонські водії бояться пішоходів

Через снігопад, який нещодавно пройшов, у Херсоні збільшилася кількість ДТП,…

В херсонской школе №41 открыто "гребут" деньги

Вчера мы уже писали о поборах в херсонских школах, но вот…

Скифские курганы на Херсонщине

В 1977 г. Херсонская экспедиция Ин­ститута археологии АН УССР (началь­ник…


Цифра недели
3,5
тыс.грн ущерб от херсонских браконьеров

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"