События


На Херсонщині Аграрна партія здобула друге місце на виборах в ОТГ

Просмотров: 208

14 Ноября, 18:30


На виборах до 201 об’єднаної територіальної громади (ОТГ), що відбулися 29 жовтня, Аграрна партія залишила позаду низку парламентських партій, отримавши підтримку в усіх регіонах. Один із найвищих рівней – у Херсонській області. Кандидати, яких висунула Аграрна партія на виборах в ОТГ Херсонщини, отримали 29 мандатів. Це складає 23,5% від загальної кількості кандидатів від Аграрної партії, або 12,95%  представників у новообраних радах. Про це повідомив голова Херсонської обласної організації Микола Халупенко під час прес-конференції.

Зокрема, впевнену перемогу партія здобула в Високопільскій ОТГ виборовши 8 мандатів, Костянтинівській – 6 та Борозенській – 5. Політична сила отримала і одного голову – Олексій Кільдеров був обраний очільником Костянтинівською ОТГ. Головний меседж, який озвучив лідер обласної організації: «Аграрна партія здобула переконливу перемогу – посіла 3 місце в українському рейтингу та друге в регіональному».

Микола Халупенко підкреслив: багато експертів вважають, що результати виборів також показують майбутню конфігурацію претендентів на перемогу в наступних парламентських виборах. А всі політологи визнали добру парламентську перспективу Аграрної партії. Політик упевнений, що такий результат свідчить про те, що мешканці області високо оцінюють роботу Аграрної партії та бачать позитивні зміни, які відбуваються в громадах:

«Ми активно брали участь у цих виборах. Це вже не перша кампанія, в якій Аграрна партія посідає місце лідера. Постійно зростає частка ОТГ, де наша партія отримує високі результати та здобуває депутатські мандати. Це ще раз доводить, що перемога - не випадкова, а системна робота з людьми і в інтересах громади», –  зазначив Микола Халупенко.

Свою думку висловив і голова Дніпровської районної у м. Херсоні організації Анатолій Недигалов:

«Обирати на керівні посади необхідно професіоналів-управлінців, яких турбує розиток громади. Вибори в ОТГ розпочали процес децентралізації. Є всі ознаки того, що політична мапа України зазнає змін. Справжні ідеологічні політичні партії будуть витісняти олігархічні проекти, які втрачають довіру людей.  Аграрна  партія – це не «нішева» партія, а партія усього українського народу: ми маємо підтримку як у селі, так і в місті», - акцентував Недигалов.

Микола Халупенко, коментуючи результат гідних показників на виборах, поділився і планами на майбутнє: «Ми хочемо, аби на наступних виборах до ОТГ у Херсонській області більше наших кандидатів обійняли керівні посади в громадах та увійшли до рад за кількістю мандатів. Партія плідно працює в інтересах своїх виборців і продовжує боротьбу», наголосив він та резюмував:

«24 грудня 2017 року Аграрна партія братиме участь у перших виборах до ОТГ, які відбудуться в 51-й об’єднаній територіальній громаді. У Херсонській області у 2-ох ОТГ: Долматівській (Голопристанський  район) та Роздольненській (Каховський район)». Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

17.03 2018, 22:28

Лента новостей


Чем опасно для Херсонщины внезапное отключение аналогового вещания

Украина постепенно переходит на цифровое вещание. Уже…

На Херсонщине борются за жизни заключенных

В Херсонском областном тубдиспансере презентовали проект «Ради…

Херсонская полиция снова в центре скандала

Все чаще в соцсетях стали появляться жалобы на новую полицию.…

Украинцы не смогут хоронить родных без решения суда

Для того чтобы похоронить человека, нужна будет экспертиза, которую должен…

Депутат Катерина Пушкарьова поділилась планами на майбутнє

Пушкарьова Катерина Марківна - депутат Херсонської міської ради від «Всеукраїнського…


Цифра недели
15
тис.грн виманила 18-річна жителька Новотроїцького району

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"