Все новости Херсона

Общество
Мешканцям області нагадали правила поведінки на льоду
05 февраля 14:55
91
Мешканцям області нагадали правила поведінки на льоду

Мешканцям області нагадали правила поведінки на льоду

На території Херсонщини плюсова температура і з кожним днем зростає ризик провалитися під крихкий лід будь-якої водойми.

Каховські рятувальники переймаються проблемою запобігання нещасних випадків на кризі, а відтак – постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

У першу чергу у полі зору – діти, які приходять на Каховському водосховищі поковзатися та рибалки, які заради свого вподобання часом забувають про власну безпеку. На березі завжди збирається багато дітлахів і цього разу рятувальників зустріли з радісними посмішками. Адже бачили, що представники Служби порятунку «101» завітали не з порожніми руками. Очікування, у переважній більшості, хлопчиків були виправдані.

Спочатку рятувальники розповіли про основні правила поведінки на льоду. А потім продовжили знайомство з демонстрації свого спеціального спорядження, за допомогою якого доводиться рятувати неслухів і безпечних людей. Це – рятувальний круг, пристрій для порятунку людей на воді «соломинка».

Також показали як можна надати допомогу потопаючому підручними засобами - елементами верхнього одягу, ременю та навіть гілкою дерева. Зазвичай, саме ними можна скористатись, якщо хтось стане випадковим свідком потрапляння людини під лід. До того ж, професіонали рятувальної справи показали як потрібно надавати першу домедичну допомогу.

Насамкінець усім присутнім були вручені листівки і пам’ятки.

0 комментариев
06 декабря 2022, 08:51
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают