Все новости Херсона

Общество
Мешканці Східного показали, як треба любити свій край
26 апреля 06:35
124
Мешканці Східного показали, як треба любити свій край

Мешканці Східного показали, як треба любити свій край

Щоб Україна засяяла чистотою потрібно починати з власного подвір’я та вулиці – з таким переконанням мешканці селища Східного (територія дії органу самоорганізації населення – квартального комітету №18, голова Анатолій Недигалов, та №17, голова Вадим Плохенко) Дніпровського району долучились до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою»!». Акція пройшла креативно, весело і, головне, результативно.

З самого ранку до місця збору для боротьбі із сміттям почали сходитись разом з батьками учні загальноосвітніх навчальних закладів №37 та №12. До юних борців із сміттям приєднались дорослі вогнеборці на чолі з начальником 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Херсонській області капітаном служби ЦЗ Антоном Алєксєєнко, дільничний інспектор Олександр Хлистун, посадовці Дніпровського районного відділу м. Херсона кримінально-виконавчої інспекції, небайдужі мешканці селища Східного. До мешканців приєднались представники районної та міської влади: заступник голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Сергій Ярощук, депутати Херсонської міської ради Олена Мазур та Олександр Кривчун. Всі разом збирали сміття, сухе гілля, очищували вулиці від бруду, вапнували дерева та бордюри.

Гарний настрій всім учасникам масштабної акції з прибирання створювали вокальні композиції вихованців Центру дитячої творчості, музичного училища м. Херсона. Справжньою родзинкою та несподіванкою свята став виступ ансамблю цюрупинських бардів - гурту «Меридіан».

«Акції з благоустрою не лише роблять наше місто та країну чистими та охайними, але, найважливіше, об’єднують людей, громаду для корисних та добрих справ!» - переконаний голова квартального комітету №18 Анатолій Недигалов. Тож в майбутньому нас чекає ще багато яскравих та добрих справ задля чистоти Дніпровського району та міста.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність за активну участь в наведенні благоустрою району активним мешканцям вул. 1-21 Східної, головам органів самоорганізації населення – квартальних комітетів №18, 17 Анатолію Недигайлову та Вадиму Плохенко, адміністрації, батькам та учням ЗНЗ №№ 37,12, трудовим колективам Дніпровського районного відділу м. Херсона кримінально-виконавчої інспекції та особовому складу 10 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Херсонській області, творчим колективам музичного училища м. Херсона, Центру дитячої творчості та ансамблю цюрупинських бардів «Меридіан» (керівник Денис Серов).

0 комментариев
05 декабря 2022, 10:35
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают