Все новости Херсона

Лента новостей
Люди
Меру довелося червоніти за рішення підлеглих
20 апреля 10:15
130
Меру довелося червоніти за рішення підлеглих

Меру довелося червоніти за рішення підлеглих

Не так давно підприємець, активіст і волонтер Ігор Кураян облаштував «альпійську гірку» на зеленій зоні (просп. Ушакова) біля магазину, де він працює.

За його словами, він найняв ландшафтного дизайнера, який і розробив проект «гірки» та замовив відповідні матеріали. Вартість такого проекту, відзначає Ігор Кураян, склала близько 15 тис. грн.

Однак насторожені мешканці сусідніх будинків викликали інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона, яка склала протокол на підприємця.

Протокол розглянули на засіданні адмінкомісії та наклали штраф у сумі 1000 грн. за те, що проект «альпійської гірки» активіст не узгодив із управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міськради.

Постанову адмінкомісії Ігор Кураян, у свою чергу, вирішив оскаржити, і це дало результат – рішенням виконкому її скасовано.

«Людина вирішила навести лад біля місця, де працює, упорядкувати зелену зону, зробити подарунок Херсону, але ніякого заохочення не отримала. Більше того – інспекція з благоустрою, не захотівши розібратись у ситуації, склала протокол. Так не має бути. - Відзначає міський голова. – Я щиро дякую Ігорю Кураяну та прошу у нього вибачення за такий прикрий випадок. Ми маємо стимулювати підприємців, а не карати їх».

0 комментариев
01 декабря 2022, 09:07
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают