Лента новостей
Криминал
Маріанну Андрієнко, посадовицю окупаційної податкової служби Херсонщини, засудили до 15 років тюрми з конфіскацією
Маріанну Андрієнко, посадовицю окупаційної податкової служби Херсонщини, засудили до 15 років тюрми з конфіскацією
47-річна боржниця Маріанна Андрієнко у 2022 році очолила відділ роботи з платниками податків окупаційної податкової служби Херсонської області. 2 вересня 2025 року Херсонський міський суд заочно визнав її винною в колабораційній діяльності.Про це повідомляють кореспонденти “ІРС-Південь” з посиланням на вирок суду.
Суд встановив, що Андрієнко Маріанна Олександрівна, 14 грудня 1977 року народження, уродженка Херсона, мешканка селища Антонівка Херсонської міської громади, в червні 2022 року добровільно очолила відділ роботи з платниками податків окупаційної податкової служби Херсонської області.

Маріанна Андрієнко, колаборантка.
Її дії кваліфікували за ч. 7 ст. 111-1 КК України – добровільне зайняття громадянином України посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території.
Свідок у суді розповів, що постійно бачив Маріанну Андрієнко в окупаційній податковій службі: він там працював охоронцем. За його словами, жінка видавала податкову документацію, виписки з державних реєстрів людям, які зверталися до окупантів.
Суд виніс Андрієнко заочний вирок – 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, а саме – двокімнатної квартири. Їй заборонено протягом 15 років після відбування основного покарання обіймати будь-які посади в органах влади і займатися правоохоронною діяльністю та діяльністю, пов’язаною з наданням публічних послуг.
Вирок ще не набрав законної сили.
Відомо, що Маріанна Андрієнко заборгувала «Приватбанку» понад 51 тисяч гривень за несплачені кредити.
Восени 2022 року жінка втекла з Херсона до лівобережної Херсонщини.
За даними з медіа, Андрієнко 1 вересня 2023 року виїхала з тимчасово окупованої території до Росії.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Убивали на глазах у девушек: на Херсонщине посреди улицы нашли мертвым военного
«Дипломи» в окупації отримувати не складно
Власник компанії у Херсоні втратив будинок через корупцію під час ремонту школи
Довічне позбавлення волі – засуджено ексголову суду з Херсонщини, яка здійснювала «правосуддя» за законодавством рф
У Херсоні затримали мародерів, які грабували покинуті будинки на Острові після обстрілів
На Херсонщині за привласнення гумдопомоги засудили ексзаступника начальника СВА
Читают
/
Обсуждают
Росіяни вдарили КАБами по передмістю Херсона
Вранці 13 червня 2026 року російська армія завдала авіаційного удару по передмістю Херсона – Зеленівці.
Про це повідомляє Херсонська міська військова адміністрація.
Близько 05:00 окупанти атакув...
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
РФ атакувала 50 населених пунктів Херсонщини: 6 загиблих і 27 поранених
Минулої доби армія РФ завдала ударів по 50 населених пунктах Херсонщини. Унаслідок цих атак 6 людей загинули, ще 27 — дістали поранення.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
За даними ОВА, під...