Лента новостей
Общество
Кондитери пригощають тортами й пряниками із зображенням картин, які привласнила РФ
Кондитери пригощають тортами й пряниками із зображенням картин, які привласнила РФ
Як повідомляється, кондитерська Namelaka до Дня Незалежності створила колекцію солодкої випічки із зображенням картин українських мисткинь, які знищила або викрала Росія.Неймовірні малюнки на солодощах наразі – це відтворення картин трьох народних мисткинь, Людмили Вітковської, Поліни Райко та Марії Примаченко.
“Малюнки чудернацьких леопардів та журавлів Поліни Райко, неймовірна робота Людмили Вітковської, наївний світ Марії Примаченко та тисячі інших робіт були викрадені або знищені Росією. Але ми бережемо пам‘ять про кожного і кожну”, – ідеться у дописі кондитерської у соцмережі.
«Горе тій чайці, чайці небозі, що вивела діток при битій дорозі» Людмили Вітковської.
На її роботах – історії казкових звірів і традиції петриківського та київського розписів. Оригінальну картину, яку зобразили на торті, викрала армія РФ і наразі невідомо, де вона перебуває.
Фрагмент розпису будинку-музею «Чудернацькі леопарди» Поліни Райко
Саме будинок мисткині в Олешках став її найбільшою роботою. Внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС його затопило й розписи було знищено.

bigkyiv.com.ua
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
На ТОТ Херсонщини скасували автобусні рейси до Москви та Криму
На тимчасово окупованій частині Херсонської області призупинили частину автобусних рейсів, зокрема між Скадовськом та Москвою, а також Скадовськом і Севастополем.
Про це повідомляють окупаційні мед...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
Ексочільниця управління освіти Херсона претендує на посаду в Печерській РДА
Ексочільниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко претендує на посаду у Печерській РДА.
Про це стало відомо з декларації, яка опублікована на сайті НАЗК.
Так, Наталя Журжен...
Родинна традиція: син херсонського медійника Володимира Мостового пропагує на лівобережжі Херсонщини цінності «русского міра»
Син колаборанта, майбутній педагог та активний учасник кремлівських проєктів Микола Мостовий став одним з облич російської історичної пропаганди на окупованій частині Херсонщини, де працює з дітьми та...