Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
«КіноДжем-2016»: у Херсоні пройде тиждень шаленого кіно-драйву
29 апреля 12:01
19
«КіноДжем-2016»: у Херсоні пройде тиждень шаленого кіно-драйву

«КіноДжем-2016»: у Херсоні пройде тиждень шаленого кіно-драйву

Вже традиційно у травні в Херсоні пройде фестиваль «КіноДжем», що збере кіноаматорів –початківців та вже бувалих режисерів - та надасть можливість повчитися, поспілкуватися, та, найголовніше, зняти за цей тиждень своє власне ігрове кіно. Девізом фестивалю є: «Придумав, зібрав команду, зняв!».

Час проведення «КіноДжем-2016» – з 14 по 23 травня.

Цього року в рамках фестивалю кіноаматорів чекають деякі зміни у форматі проведення конкурсу, додаткові заходи, цікаві гості, але головне – сам принцип створення фестивального кіно просто тут та зараз на фестивалі – залишиться незмінним.

Прийняти участь у фестивалі зможе будь-який кіноаматор або команда/колектив, не зважаючи на те, чи має він відповідний досвід, чи ні. Можливість повчитися та сказати своє слово у кіно надається всім бажаючим.

Треба зазначити, що організатори знову зробили все, щоб всі заходи були безкоштовними як для учасників, так і для глядачів.

Крім того, організатори фестивалю вводять новий захід і ті зацікавлені особи, які з якихось причин не можуть зняти власне кіно, але бажали б спробувати знятися в якості акторів, будуть мати змогу прийняти участь у мастер-класі з акторської майстерності та бути запрошеними на кінопроби. Кінопроби будуть організовані так, що режисери-учасники будуть мати змогу безпосередньо на них вирішити, який (чи яка) актор (чи актриса) зможуть зіграти роль у його фільмі.

Фінальний показ готових робіт відбудеться в одному з залів кінотеатру Мультиплекс 23 травня о 17:00. За результатами голосування журі та глядацького голосування переможці отримають символічні призи.

Організатором фестивалю є ініціативна група «Перша Херсонська кіношкола», яка висловлює вдячність за сприяння ПАТ "Мультиплекс - Холдинг", РА «Еволюція» та особисто Алану Сміті.

Подробиці: на сайте wwwHYPERLINK "http://www.kinojam.org/".HYPERLINK "http://www.kinojam.org/"kinojamHYPERLINK "http://www.kinojam.org/".HYPERLINK "http://www.kinojam.org/"org, або у організатора – «Першої Херсонської кіношколи» (095-830-92-79 або 067-191-60-53).

0 комментариев
19 апреля 2021, 15:27
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
На трассе М-17, рядом с Херсоном произошло серьезное ДТП. Об этом сообщают в Тeлeграм-канале Опeративний Хeрcон. От сильного удара автомобиль Рeно полностью разбит. Вторая машина — внедо...
24 марта 14:39
3409
В Херсонской области вывели новый сорт сои
В Херсонской области вывели новый сорт сои
Не секрет, что в погоне за высокими урожаями и доходами украинские аграрии все активнее используют генномодифицированную сою. Как пишет “Голос Украины”, по подсчетам ученых, только на Хер...
23 марта 19:22
3128
Херсонские студенты стали чемпионами мира по спортивным танцам
Херсонские студенты стали чемпионами мира по спортивным танцам
Курсант Морского профессионального колледжа ХГМА Дмитрий Симаков и его партнер, студентка ХГУ Валерия Яровая стали чемпионами мира по спортивным танцам. Об этом сообщили в социальной сети "Фейсбук"....
23 марта 18:44
3065
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
С 00:00 10 апреля по 15 апреля включительно на территории Херсона будут введены дополнительные ограничительные противоэпидемические мероприятия. Как сообщает пресс-служба мэрии Херсона, соответствующ...
09 апреля 12:38
2334