Лента новостей
Спорт
Херсонський фігурист Кирило Марсак представлятиме Україну на чемпіонаті світу серед юніорів
Херсонський фігурист Кирило Марсак представлятиме Україну на чемпіонаті світу серед юніорів
Про це повідомляє Українська федерація фігурного катання на ковзанах.
На чемпіонаті світу, який відбудеться 18 — 24 березня 2024 року в Монреалі (Канада), Україну представлятимуть:
- в чоловічому одиночному катанні – Іван Шмуратко (запасний Кирило Марсак);
- в жіночому одиночному катанні – Анастасія Гожва (запасна Єлизавета Бабенко);
- в парному катанні – Софія Голіченко/Артем Даренський (запасні Віолетта Сєрова/Іван Хобта);
- у спортивних танцях на льоду – Марія Голубцова/Кирило Бєлобров (запасні Марія Пінчук/Микита Погорєлов).
- в чоловічому одиночному катанні – Кирило Марсак (запасний Кирило Лішенко);
- в жіночому одиночному катанні – Таїсія Спесивцева;
- в парному катанні – Віолетта Сєрова/Іван Хобта;
- у спортивних танцях на льоду – Ірина Підгайна/Артем Коваль (запасні Марія Пінчук/Микита Погорєлов).
Чемпіон України в чоловічому одиночному катанні Кирило Марсак після яскравої перемоги на міжнародному турнірі Volvo Open Cup отримав неймовірну кількість привітань з рідного Херсона, який щодня жорстоко обстрілюється російськими агресорами. «Дуже багато привітань, зокрема, з самого Херсона. Багато херсонських груп та новинних каналів поширювали інформацію (про виступ спортсмена — ред.), а мої бабуся з дідусем казали, що навіть до них додому приходили люди та вітали з нагородою», – розповів фігурист в інтерв’ю сайту Української федерації фігурного катання на ковзанах.
За його словами, той факт, що він зміг порадувати передусім своє рідне місто, його надзвичайно надихає. «Я вдячний всім за підтримку, вона мені допомагає долати труднощі та рухатися далі», – заявив Кирило Марсак, який наразі тренується у Фінляндії у Аліни Майєр-Віртанен.
![Кирило Марсак](/storage/photos/shares/koGhgqvlmYUrYzVP9BbEBocujQ72GDFyXoY3u7Ra.jpg)
Кирило Марсак Фото: Українська федерація фігурного катання на ковзанахАвтор: Українська федерація фігурного катання на ковзанах
— Кириле, ви вперше виконали на змаганнях стрибок у чотири оберти?— Скажімо так: я вперше виконав на змаганнях сальхов у чотири оберти з плюсовим GOE. Я почав його додавати ще у першій половині сезону, напрацьовував на тренуваннях і зараз він вже виходить досить стабільно. Наразі працюю над іншими четверними стрибками і вектор їх розвитку дуже позитивний. Гадаю, що незабаром сальхов буде не єдиним четверним у моєму технічному арсеналі.
— Контент вашої довільної програми був досить складним і ви чудово впоралися з ним. Чи означає це, що ваші негаразди, пов’язані з травмою, залишилися позаду?
— Так, я вже повністю відновився та потроху набираю фізичну форму. Але наразі ще не можна сказати, що вона хороша – для над цим ще треба добре попрацювати.
– На чому зараз найбільше концентруєтеся на тренуваннях?
– Передусім на своєму катанні та хореографії. Хочу вивести цей аспект на новий рівень і показати, що вмію не тільки стрибати.
— Як впливає на ваші виступи війна, зокрема, ті звірства, які чинять росіяни з Херсоном?
— Емоційно це важко сприймати, це дуже боляче… Водночас я був вражений, що попри щоденні страждання, небезпеку, загрози для життя стільки людей пораділи моїй перемозі. Тому працюватиму ще більше, робитиму все можливе щоб покращувати свої результати і приносити більше позитивних новин для своєї країни та рідного міста.
kavun.city
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
Автор першого гола Шахтаря у єврокубках помер в окупованому Херсоні
Спортсмен из Херсонской области завоевал серебряную медаль на чемпионате Украины по вольной борьбе
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
Херсонские танцоры стали победителями Международных соревнований “Air Dance Christmas Ball”
На Херсонщине финишировал чемпионат Украины по шахматам среди женщин
У херсонского хоккейного клуба “Днепр” — новый президент
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Закінчення війни в Україні: астрологи та провидці визначилися з датою
Війна в Україні триває вже понад два роки. За цей час лунало багато різних прогнозів щодо її закінчення - як оптимістичні, так і песимістичні. Однак українці продовжують вірити в те, що незабаром у на...
"Їх треба карати": нардеп розповів, як його на вулиці зупиняли представники ТЦК
Народний депутат Олександр Фадієнко розповів, що він кілька разів зустрічав на вулиці нібито працівників ТЦК, які йому погрожували.Про це він сказав в ефірі "Ранок.LIVE", пише tsn.ua. "Мене декілька р...
Шлем для мотоцикла и велосипеда – главная защита от травмирования
Голова – самая уязвимая часть тела человека. По некоторым данным около 70% тяжелых травм во время аварии на мотоцикле приходятся из-за повреждений головы. Учитывая это, наличие шлема уже не выгл...
Через різні шахрайські схеми жителі Херсонщини втратили майже 300 тисяч гривень
Жителька Херсона на маркетплейсі виклала повідомлення про продаж речей. На оголошення відгукнувся покупець, який надіслав заявниці посилання для отримання нею переказу. Жінка ввела особисті та дані св...
Працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на просп. Незалежност
Минулої доби працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на ділянках, що не експлуатуються, на просп. Незалежності.Про це повідомляє пресслужба ХМВА.Також викона...
Родинам тероборонівців із Херсона, які загинули в Бузковому парку, відновили документи
Станом на 12 липня 2024 року відновили документи для родин 12 загиблих військових 194-го батальйону тероборони про визнання їхньої участі в боях за Херсон у Бузковому парку та біля обласного ліцею. Ще...
Таємна сесія Херсонської облради: проекти понад 40 рішень прийняли невідомі люди
10 липня Херсонська обласна рада провела XVII позачергову сесію депутатів VIII скликання без трансляції пленарного засідання.Про це повідомляє ЦПР.Чому так сталося - на сайті облради не поінформувал...
Закінчення війни в Україні: астрологи та провидці визначилися з датою
Війна в Україні триває вже понад два роки. За цей час лунало багато різних прогнозів щодо її закінчення - як оптимістичні, так і песимістичні. Однак українці продовжують вірити в те, що незабаром у на...