Лента новостей
Общество
Херсонська ТЕЦ подала тепло у перші три багатоповерхівки
Херсонська ТЕЦ подала тепло у перші три багатоповерхівки
Як передає Укрінформ, про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.
«Будинки та заклади соціальної сфери у Херсонській міській територіальній громаді поступово отримують тепло», - йдеться у повідомленні.
За оперативною інформацією, теплоносій прийняли 269 багатоквартирних будинків, які підключені до котелень «Херсонтеплоненерго». Також після усунення аварії на теплотрасах Херсонська ТЕЦ подала тепло на перші 3 багатоповерхівки.
Мрочко пояснив, що на початок цьогорічного опалювального сезону – через відсутність значної кількості мешканців або з інших причин – офіційно відмовились від підключення до системи централізованого теплозабезпечення 87 будинків. Також технічно неможливо подати тепло у 35 багатоповерхівок, які мають суттєві пошкодження після обстрілів з боку російських окупаційних військ. Ще у 18 ОСББ організовано проведення ремонту внутрішньобудинкової системи опалення для забезпечення можливості отримувати тепло.
Мрочко раніше повідомляв, що підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2024-2025 років у Херсонській громаді - подача тепла мала розпочатися 6 листопада.
Також керівникам теплопостачальних підприємств доручено негайно запустити котельні та подати теплову енергію споживачам.
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читают
/
Обсуждают
У Херсоні через удар російського FPV-дрона згоріла “швидка”
Минулої доби росіяни вдарили FPV-дроном по території медичного закладу у Херсоні.
Про це повідомили у поліції Херсонської області.
У результаті атаки згорів автомобіль екстреної медичної допомог...
Російська авіація вдарила по підприємству в Херсоні (фото)
У Херсоні внаслідок російського авіаудару сталась пожежа на території одного з підприємств.
Про це повідомили у соціальних мережах ДСНС України.
За даними рятувальників, вогонь охопив два складс...
У ДТП в Києві за участю керівника релігійної громади з Херсонщини загинули двоє поліцейських
Унаслідок ДТП за участю керівника релігійної громади з Херсонщини загинули двоє поліцейських — старший лейтенант поліції Дмитро Бондарчук та лейтенант поліції Денис Будченко. Вони були при виконанні с...
Військові РФ ударили по зупинці громадського транспорту у Херсоні: є поранений
Орієнтовно о 09:40 російські військові атакували з дрона зупинку громадського транспорту у середмісті Херсона, внаслідок чого постраждав 62-річний чоловік.
Про це повідомила Херсонська ОВА.
Місц...