Все новости Херсона

Криминал
Керівник поліції Херсонщини - про результати службового розслідування щодо дій працівників Каховського відділу поліції
13 января 19:05
326
Керівник поліції Херсонщини - про результати службового розслідування щодо дій працівників Каховського відділу поліції

Керівник поліції Херсонщини - про результати службового розслідування щодо дій працівників Каховського відділу поліції

Сьогодні, 13 січня, у Головному управлінні Національної поліції Херсонської області відбулася пресконференція за результатами проведення службового розслідування щодо дій працівників Каховського відділу поліції, які безпосередньо мали відношення до розслідування вбивства новорічної ночі у місті Каховка.  

- Ще раз наголошую, що ми не покриваємо працівників Каховського відділу поліції, за результатами проведення службового розслідування вони жорстко покарані за скоєння помилок і окремих правил порядку як реагування, так і розслідування цього злочину. Нині матеріали службового розслідування передані у Державне бюро розслідувань. Ми зацікавлені у всебічному, повному і неупередженому дослідженні обставин вбивства та притягненні винних до відповідальності, - зазначив начальник ГУНП Олександр Прокудін.

Керівник обласного главку поліції Олександр Прокудін, його заступник Микола Вербицький та в.о. начальника Управління кадрового забезпечення Юрій Ромашов відповіли на ряд запитань журналістів: щодо призначення по цій справі низки експертиз, в тому числі за участі потерпілої сторони, встановлення причетних до викрадення записів з камер відеоспостереження біля місця злочину, до викрадення автомобілю потерпілого, причетних до замивання слідів злочину на місці події та інше.

Нині за цією ситуацією поліцією відкриті кримінальні провадження за ст.115 «Умисне вбивство» КК України, ст.289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» та ст.396 «Приховування злочину».

Щодо головного питання, ролі у приховуванні злочину старшого інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Каховського відділу поліції, то нині отримані докази щодо інсценування ним збройного нападу на підозрюваного і цього працівника уже звільнено з органів внутрішніх справ, а у Державному бюро розслідувань знаходиться кримінальне провадження за ст.365 «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу» Кримінального кодексу України.   

Відділ комунікації поліції Херсонської області

Полиция
Происшествия
криминал
0 комментариев
09 декабря 2022, 01:57
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают