Все новости Херсона

Лента новостей
Life style
Із 2 січня по 31 березня у Херсоні оголошується приписка до призовної дільниці
16 декабря 11:44
188
Із 2 січня по 31 березня у Херсоні оголошується приписка до призовної дільниці

Із 2 січня по 31 березня у Херсоні оголошується приписка до призовної дільниці

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» з 2 січня по 31 березня 2020 року оголошується приписка до призовної дільниці міста Херсон громадян 2003 року народження. Про це йдеться у Наказі військового комісара Херсонського об’єднаного міського військового комісаріату Олександра Зінковського.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2003 року включно, постійно або тимчасово проживають на території  Херсона, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

"Усі громадяни, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Херсон, провулок Йосипа Пачоського 72 (пров. Спартаківський 72), у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою до 2 січня 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату", - відзначається у документі.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Новости Херсона
общество
0 комментариев
29 ноября 2022, 05:39
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают