Щасливий старт

События


Інформація Новокаховської ОДПІ

Просмотров: 217

18 Января, 16:09


Наповнення Новокаховською ОДПІ бюджетів всіх рівнів

При підведенні підсумків 2017 року Новокаховською ОДПІ у бюджети всіх рівнів забезпечено надходження 1772,6 млн.гривень. Це на 449,9 млн.грн., або на 34 відс. більше показника 2016 року. До державного бюджету протягом 2017 року забезпечено 782,1 млн.грн., до місцевих бюджетів – 990,5 млн.гривень. У розрізі основних платежів у січні-грудні 2017 року приріст до 2016 року забезпечено з податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів – на 33,8 відс. (+105,4 млн.грн.), податку на доходи фізичних осіб – на 50,7 відс. (+187,9 млн.грн.), податку на нерухоме майно – на 70,6 відс. (+2,1 млн.грн.), плати за землю – на 17,6 відс. (+24,6 млн.грн.), військового збору – на 41,3 відс. (+16,0 млн.грн.), єдиного податку – на 50,4 відс. (+27,6 млн.грн.), рентної плати за спеціальне використання води – на 38,6 відс. (+4,6 млн.грн.), частини чистого прибутку – на 186,9 відс. (+19,8 млн.грн.) тощо.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 646,8 млн.грн., що на 223,2 млн.грн. або на 52,7 відс. більше 2016 року.

Таких показників вдалося досягти завдяки підвищенню рівня добровільної сплати податків і налагодженню партнерських стосунків між владою і бізнесом, податковою службою і платниками. 

Деклараційна кампанія 2018: в яких випадках новокаховчани звільняються від обов’язку подання декларації

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що кампанія декларування громадян розпочалася з початку року і триватиме до 1 травня 2018 року.

Громадяни декларують минулорічні доходи шляхом подання декларації про майновий стан і доходи до органу ДФС за місцем своєї податкової адреси. 

Обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

- від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;
- виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених IV розділом ПКУ;
- від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до IV розділу ПКУ;
- у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.

Нагадаємо: у разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи в Центрі обслуговування платників податків Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області звернувшись за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11-а (каб.13-17) або за тел. (05549) 4-53-44 та 4-52-88. 

Крім того, на головній сторінці субсайту територіальних органів ДФС у Херсонській області офіційного порталу ДФС функціонує спеціальний банер „Декларування доходів”, у якому, крім інформаційних матеріалів, розміщена нова форма декларації та Інструкція щодо її заповнення (затверджена Наказом Міністерства фінансів України 02 жовтня 2015 року №859 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 06 червня 2017 року №556).

Про відповідальність, передбачену за вчинення правопорушення у сфері реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім

Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області повідомляє про відповідальність, яка передбачена за продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особам до 18 років, у тому числі поштучно тютюнових виробів. 

Так, відповідно до ст. 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів: 

- особами, які не досягли 18 років; 
- особам, які не досягли 18 років; 
- у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров’я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв; 
- у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, які здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій; 
- у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі); 
- з торговельних автоматів; 
- на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива); 
- поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар); 
- у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет; 
- з рук; 
- у невизначених для цього місцях торгівлі. 

Заборонено продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.  Водночас на період проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів. 

Також продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, що підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення по¬купцем 18-річного віку. 

У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється. 

Згідно зі ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у ви¬гляді штрафів у разі порушення вимог ст. 153 цього закону у роз¬мірі 6800 гривень. 

Окрім того, працівник, який безпосередньо продав заборонений товар підліткові, притягується до адміністративної відповідальності відповідно ч.3 статті 156 КпАП (від 7 грудня 1984 року №8073-X, редакція від 16.05.2017 року), а саме: до працівника підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування застосовується штраф від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 510 грн. до 1700 гривень. 

Водночас у такого підприємця анулюється ліцензія на продаж алкогольних та тютюнових виробів. Тож шановні підприємці! Звертаємося до Вас із проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. 

Новокаховська мыська рада.Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

11.12 2018, 10:11

Лента новостей
Больше новостей


Генические депутаты за 1 гривну согласились не выселять Воробьева

Генический райсовет принял решение продлить Генической РГА…

36 херсонских чиновников сегодня получили повестки в военкомат

Военнообязанных должностных лиц исполнительных органов Херсонской мэрии…

Концерн «Тойота» против Украины?

В Херсоне разразился скандал на известном херсонском предприятии, крупнейшем продавце…

Студентка ХГУ заняла 2-е место на туристическом конкурсе стартапов

Студентка кафедры гостинично-ресторанного и туристического бизнеса ХГУ Анна Плащенкова завоевала…


Цифра недели
126,6 га
Отнимают у бериславского фермера

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"