Все новости Херсона

Общество
Херсонців вчили тому, що вони знають?
06 апреля 07:50
129
Херсонців вчили тому, що вони знають?

Херсонців вчили тому, що вони знають?

Вчора в місті обговорювали питання корупції у вишах, яке підняли експерти Студентського антикорупційного бюро, що є молодою ініціативою. Вона була започаткована у лютому 2016 року на Всеукраїнському студентському форумі в Кіровограді. Мета створеної платформи – координація дій студентів по всій Україні з питань протидії корупції у ВНЗ.

Під час зустрічі спікери розповіли про «Студентський антикорупційний семінар», який вже відбувся в 16 містах України і до кінця квітня пройде ще в 12 населених пунктів. 

«Херсон – це шістнадцяте місто, куди ми приїхали з цим семінаром. В подальшому планується продовження діяльності тих регіональних осередків, які були створені в кожному місті (в Херсоні в тому числі). Будемо займатися різноманітними питаннями, що стосуються питань вищої освіти. Зокрема, починаючи з корупції на побутовому рівні (в навчальному процесі, в гуртожитках), закінчуючи корупцією на національному рівні - акредитації, ліцензування, залученні студентів до цих процесів», прокоментував експерт Студентського антикорупційного бюро М. Євстіфеєв.

Як і в кожному місті, в Херсоні обрали регіонального координатора, який буде в подальшому співпрацювати з іншими активістами по всій Україні і представляти Студентське антикорупційне бюро в нашому місті. Нею стала Влада Яценко, яка є студенткою Херсонського національного технічного університету.

Як відзначили спікери зустрічі, відмінною рисою херсонського семінару стало те, що студенти, як і самі тренери, мали досвід в антикорупційній діяльності в своїх навчальних закладах.

0 комментариев
09 декабря 2022, 00:35
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают