Все новости Херсона

Общество
Херсонці вдарили мистецтвом по пожежах
25 апреля 13:05
105
Херсонці вдарили мистецтвом по пожежах

Херсонці вдарили мистецтвом по пожежах

У Херсоні пройшов літературний конкурс на протипожежну і техногенну тематику «Захистимо країну від лиха».

На розгляд журі були представлені цікаві й оригінальні дитячі роботи. Більшість з віршів, оповідань і казок були проілюстровані малюнками у виконанні самих авторів. У виборі героїв своїх творів учасники конкурсу проявляли також неабияку фантазію. Зайченятко на ім’я Хмаристик; Жаринка – донечка царя Вогню; Їжачок – слуховичок та інші. Загалом жителі лісу присутні майже у всіх казках. Але там вони не безпорадні і злякані, а зібрані, організовані і відповідальні за свій дім – ліс.

Увагу привернули роботи Іллі Люц «Історія про пожежу в лісі», Аліни Агаркової та Вікторії Мірзе «Хмаристик та хижий звір», Федора Гринчака «Білий лелека», Сайме Ільясова «Це повинен знати кожен», Анастасії Койди «Поради від Жаринки» та ін. Були серед представлених на конкурс робіт і більш серйозні.

Розкриваючи тему про захист країни від лиха, діти розглядали і проблему забруднення навколишнього середовища. Приміром, Влада Нікуліна розповіла про співіснування двох країн «Чистюлії» та «Замазурії», де, як і повинно бути, перемогло світле і щире добро – бажання жити у чистоті.

Та чільне місце у роботах займали пожежі.

Знають всі – без вогню людині

Не прожить ні єдиної днини.

При вогні все довкола вам видко,

Гріє він вас узимку, як влітку.

Подивіться-но, друзі, навкруг –

Вогонь – вам найнадійніший друг.

Дуже важливим є те, що у своїх роботах діти подавали правильну інформацію щодо дій у разі виникнення пожежі в квартирі, в лісі тощо. Маленькі і юні херсонці у своїх мікро-світах дослідили важливу та об’ємну тему – як жити, яких правил безпеки дотримуватись, щоб співіснування з навколишнім середовищем було гідним людини і без надзвичайних ситуацій. Автори кращих робіт будуть заохочені.

0 комментариев
07 декабря 2022, 21:22
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают