Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Херсонці люблять поторгувати зіпсованою рибкою?
17 марта 07:25
117
Херсонці люблять поторгувати зіпсованою рибкою?

Херсонці люблять поторгувати зіпсованою рибкою?

У минулому році до Дніпровського районного суду м. Херсона надійшло 96 справ про порушення порядку збуту об'єктів тваринного та рослинного світу, ще 4 справи перейшли з попереднього періоду.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, майже усі херсонці торгували свіжою рибою без необхідних документів та сертифікатів якості. Деякі громадяни повторно скоювали порушення за понесли відповідне покарання.

Судом було розглянуто 96 справ з винесенням рішення, у 95 випадках на порушників судом накладено адміністративні штрафи у розмірі 22307 грн., одну справу закрито за малозначністю порушення. Дві справи повернуто для належного оформлення та ще дві справи перейшли на 2016 рік.

Довідка: Ст. 88-1 КУпАП. Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу - тягне за собою накладення штрафу від 3 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої. Дії вчинені повторно тягнуть за собою накладення штрафу від 9 до 24 неоподатковуваних мінімумів з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої. 

0 комментариев
29 ноября 2022, 07:30
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают