Все новости Херсона

Люди
Херсонському нардепу довелося відзвітувати
20 марта 17:00
117
Херсонському нардепу довелося відзвітувати

Херсонському нардепу довелося відзвітувати

Як повідомив Андрій Гордєєв на своєму офіційному сайті, два насичених тижні роботи в комітетах і на окрузі логічно продовжились в сесійному залі. Цього тижня парламент попрацював дуже продуктивно.

У вівторок нарешті прийняли останній законопроект з «безвізового пакету» – про електронне декларування. Документ передбачає введення електронного декларування вже в 2016 році, починаючи з вищих посадових осіб, суддів та прокурорів. Кримінальна відповідальність за недостовірні відомості у деклараціях настає, якщо сума невідповідності перевищує 250 мінімальних заробітних плат, тобто понад 300 тис. грн.

Парламент довів, що здатний приймати необхідні рішення, незважаючи на складну політичну ситуацію у країні. Наше завдання ми сьогодні виконали на відмінно, а безвізовий режим із ЄС отримаємо вже у 2016 році! Серед знакових законопроектів варто відзначити і резонансний закон про спецконфіскацію арештованих коштів попередньої влади.

Закон дозволить повернути у бюджет кошти, вкрадені представниками режиму Януковича в українського народу. На сьогодні мова йде про понад 1,5 млрд доларів! Також Верховна Рада ухвалила приєднання України до Угоди СОТ про держзакупівлі. Це відкриває доступ українським компаніям до 44 нових ринків із щорічним обсягом закупівель понад 1,7 трильйонів доларів США! Це дозволить нам приєднатись до світових ланцюгів доданої вартості. Продовжили «декомунізаційну справу» – перейменування населених пунктів.

Аргументи, що це настільки важливо на тлі економічних та фінансових законопроектів, не переконливі. Це важливо в розбудові громадянського суспільства і крапка. Як корабель назвеш, так він і попливе. Думаю, Ви також хочете, щоб наші діти жили в Щасливому і Благодатному, а не Радянському, Ленінському і Жовтневому. Парламент також прийняв постанову, якою передбачена внутрішня реформа і підвищення інституційної спроможності ВР. Таким чином, ми врахували рекомендації місії Європейського парламенту.

Відповідно до рекомендацій, пропонується скоротити кількість парламентських комітетів, переглянути норми регламенту Верховної Ради, а також затвердити стратегію переходу на електронний парламентаризм. Це далеко не увесь перелік прийнятих законопроектів, але відзначив найбільш важливі та знакові. Далі буде...

0 комментариев
05 декабря 2022, 09:40
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают