Щасливий старт

События


Херсонського прокурора спіймали на корупції

Просмотров: 3519

23 Февраля, 14:25


В 2017 році співробітниками Генеральної прокуратури України розпочато  провадження за протиправними діями з боку прокурора Херсонської місцевої прокуратури в ході якого були виділені матеріали, які містять ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення: «Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків» (порушення ч. 1 ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції»), у зв’язку з чим працівниками Управління захисту економіки в Херсонській області складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

23

На початку лютого 2018 року прокурора викликали для ознайомлення із матеріалами. Однак, він став уникати та приховуватись від працівників уповноваженого органу з метою затягування строків та уникнення відповідальності.

4

"Що тільки не робили співробітники поліції, щоб ознайомити пана прокурора з протоколом: чекали на роботі, біля його місця проживання. Але весь час він уникав зустрічі з представниками правоохоронних органів. Одного разу він взагалі так загрався, що почав тікати, сів до власного автомобіля та зачепив співробітника, який намагався ознайомитись його із протоколом. Після того, як журналісти «Народного Контролю» здійснили суспільний розголос цієї справи,органам поліції вдалось ознайомити Риженка Ю.М з матеріалами адміністративного правопорушення та направити їх до суду",– прокоментував Валерій Гурківський

611

Тепер залишилось діло за малим - розгляд справи у суді. Невже і тут пан прокурор зможе уникнути відповідальності та надалі «ЗАКОННО» отримувати подарунки?

Прес-служба громадської організації "Народний контроль"Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

15.12 2018, 12:58

Лента новостей
Больше новостей


На сотню мест в детсадах Херсона потратили полтора миллиона

С 1 сентября в детсадах Херсона открыли 8 дополнительных групп…

Як нараховується пенсія у зв'язку з втратою годувальника

На типові запитання херсонців щодо особливостей призначення та виплати пенсії…

В Херсоне начали ломать кинотеатр «Спутник»

Депутат горсовета Херсона Оксана Дьякова сообщила в соцсети, что начали…


Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"