Все новости Херсона

Общество
Херсонським освітянам нагадали, як не травмувати дітей
27 апреля 07:25
89
Херсонським освітянам нагадали, як не травмувати дітей

Херсонським освітянам нагадали, як не травмувати дітей

Напередодні довготривалих шкільних канікул дуже важливо нагадати школярам і дошкільнятам правила поведінки під час відпочинку біля водних об’єктів, у лісопарковій зоні, перебування вдома та в місцях з масовим перебуванням людей тощо.

З цією метою 26 квітня представники Служби порятунку «101» Каховського району провели у районному відділі освіти семінар-нараду з питань запобігання виникненню випадків травматизму у навчальних та дошкільних закладах.

Спершу вони більш широко зупинилися на вимогах правил пожежної безпеки до об’єктів освіти, від чого напряму залежить безпека дітей та обслуговуючого персоналу. Потім зупинилися на основних моментах поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, під час пожежі, у надзвичайних ситуаціях техногенного характеру.

Каховські рятувальники акцентували увагу учасників семінару на систематичному вивченні дорослими і дітьми правил пожежної безпеки і проведення тренувань по евакуації з приміщення. Такі застереження як «не панікувати», «не чіпати», «бути уважним», «телефонувати за номером «101» та інші були головним лейтмотивом під час подачі інформації застережного характеру. Адже на дорослих лежить велика відповідальність за безпечне життя і відпочинок дітей. Нарада пройшла по-діловому, в атмосфері взаєморозуміння.

Тож є впевненість у тому, що вдячна аудиторія, озброєна потрібними знаннями по правилах безпеки щедро поділиться ними з дітьми та забезпечить відповідні умови їх перебування у підпорядкованих закладах.

 

0 комментариев
06 декабря 2022, 09:23
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают