Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Херсонським байкерам нагадують
08 апреля 08:25
18
Херсонським байкерам нагадують

Херсонським байкерам нагадують

Нагадуємо водіям мотоциклів та мопедів, що будь-який мототранспорт має бути зареєстрований у територіальних сервісних центрах МВС, а водії двоколісних транспортних засобів повинні мати посвідчення відповідної категорії. За відсутності цих документів водієві може загрожувати адміністративна відповідальність.

Для отримання посвідчення водія категорій А, А1, В1 потрібно закінчити автошколу та скласти теоретичний і практичний іспити в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС незалежно від місця проживання.

Категорії відповідних транспортних засобів:

А – мотоцикли, у тому числі з боковим причепом, та інші двоколісні транспортні засоби, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. сантиметрів і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше;

А1 – мопеди, моторолери та інші двоколісні (триколісні) транспортні засоби, які мають двигун з робочим об'ємом до 50 куб. сантиметрів або електродвигун потужністю до 4 кВт.

Підготовка водіїв для керування транспортними засобами категорій А, А1 проводиться з числа осіб, які досягнули 16-річного віку.

В1 – квадро- і трицикли, мотоколяски та інші триколісні (чотириколісні) транспортні засоби, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кілограмів.

Підготовка водіїв для керування транспортними засобами категорії В1 проводиться з числа осіб, які досягнули 18-річного віку.

Громадянам, які вже мають посвідчення водія з категорією, що дозволяє керувати легковим автомобілем, теоретичний іспит із знань правил дорожнього руху складати повторно не потрібно. Необхідно здати лише практичний іспит з водіння скутера або квадроцикла.

Реєстрація транспортного засобу проводиться у будь-якому територіальному сервісному центру МВС, де на мототранспорт видається свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки, передбачені для цієї категорії транспортних засобів.

0 комментариев
21 апреля 2021, 10:36
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
На Чемпионате Мира по спортивным танцам херсонцы завоевали первое место
В рамках Чемпионата мира по спортивным танцам, который проходил в Польше, херсонцы Дмитрий Симаков и Валерия Яровая завоевали первое место в категории “Rising Star” ( “Восходящая зве...
01 апреля 17:40
5486
“Чайка” в херсонском театре: новое прочтение классического произведения
“Чайка” в херсонском театре: новое прочтение классического произведения
К Международному дню театров в Херсонском областном академическом музыкально-драматическом театре имени Николая Кулиша состоялась премьера спектакля "Чайка" по одноименной пьесе Чехова. О ней, а также...
27 марта 17:12
3324
В Херсоне внедряют европейский опыт по переработке пластиковых крышечек
В Херсоне внедряют европейский опыт по переработке пластиковых крышечек
Херсонская эко-команда “Zero Waste School” дарит обычным пластиковым крышкам из под бутылок вторую жизнь, превращая их в мебель, адресные таблички или даже игры. Молодежь уверена — з...
26 марта 17:52
2558
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
С 00:00 10 апреля по 15 апреля включительно на территории Херсона будут введены дополнительные ограничительные противоэпидемические мероприятия. Как сообщает пресс-служба мэрии Херсона, соответствующ...
09 апреля 12:38
2453