Все новости Херсона

Общество
Херсонський прокурор пожурив митників та прикордонників
03 февраля 10:30
120
Херсонський прокурор пожурив митників та прикордонників

Херсонський прокурор пожурив митників та прикордонників

Прокурор Херсонської області Сергій Ромась звернувся до митників та прикордонників щодо необхідності вживати більш жорсткі профілактичні заходи до своїх працівників: «Чимало нарікань на діяльність прикордонних, митних органів. Органами прокуратури у минулому році до суду спрямовано 4 обвинувальні акти стосовно 4 військовослужбовців прикордонної служби та 3 – митної служби, що вчинили корупційні злочини на адмінкордоні з АР Крим».

За його словами, протидіючи корупції, до суду спрямовано 42 обвинувальні акти стосовно 48 осіб, які вчинили корупційні злочини. Загальна сума неправомірної вигоди по направлених до суду кримінальних провадженнях, становить 2,2 млн. грн. 5 корупціонерів фактично засуджені до реальної міри покарання.

Також відзначено активізацію діяльності у сфері виявлення адміністративних правопорушень, які пов’язані з корупцією. До суду спрямовано 82 адміністративних протоколи, 79 осіб оштрафовано на загальну суму понад 60 тисяч гривень. У минулому році складено 26 протоколів про порушення закону щодо запобігання конфлікту інтересів. Причому, 22 протоколи складено з липня місяця.

0 комментариев
05 декабря 2022, 09:34
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают