События


Херсонський обласний центр зайнятості: цікаві поради, і не тільки, для майбутніх профі

7 Ноября, 9:47

: 48940


Херсонський обласний центр зайнятості: цікаві поради, і не тільки, для майбутніх профі

Херсонський обласний центр зайнятості: цікаві поради, і не тільки, для майбутніх профі

Кожен з нас в дитинстві мріяв про майбутню професію: хтось хотів стати вчителем, лікарем чи банкіром, але обрав зовсім іншу професію. Ми добре знаємо, що сучасний світ змінюється швидко: ще кілька років тому ви набули професію, а з позавчора її вже не існує. А, натомість, з'явилися нові напрямки діяльності.

Як же не помилитися та зробити зважений вибір? Чим же займатися перспективніше? І що з того розмаїття підійде саме вам?

Знайти відповіді на ці важливі питання допомогають фахівці Херсонської обласної служби зайнятості. Чому саме служба зайнятості?? Отже, - Державна служба зайнятості чи не єдина державна установа, у штаті якої працюють фахові психологи-профконсультанти. До їх обов'язків входить психологічне консультування громадян, які звернулися до центру зайнятості, але при цьому не визначилися чим їм займатися далі. Про це ви й можете поспілкуватися з профконсультантом. Він проведе з вами кваліфіковане достлідження (профдіагностичне тестування), в тому числі з використанням спеціальних комп'ютерних програм, і допоможе прийняти ефективне рішення щодо обрання майбутньої професії.

Ціми послугами користуються багато відвідувачів служби зайнятості. Але найбільш вони корисні для випускників 9-11 класів, їх батьків, вчителів, студентів, осіб, які тривалий час з різних причин не працювали, звільнених з роботи через скорочення виробництва, чи просто тих, хто вважає, що його теперешній фах чи займана посада не дають йому розкритися, показати всі свої здібності - бути затребуваним і успішним. Адже у кожному з нас «живуть» здібності і таланти, що тільки чекають на свої відкриття і застосування.

Отже, поради від Херсонської обласної служби зайнятості:

Не варто обирати, поки ти не готовий. Багато молодих людей відчувають, що на них тиснуть, щоб вони зробили вибір у бік тієї або іншої професії. Якщо ти ще не визначився, чим плануєш займатися в майбутньому, – не поспішай. Якщо тобі потрібний час, візьми рік відпочинку від навчання, попрацюй, може, за цей час ти зрозумієш, що тобі більше подобатися.

Розширюй список можливих професій. Замість того, щоб укорочувати список, розширюй його, додавай нові варіанти можливих шляхів розвитку твого майбутнього професійного життя. Проаналізуй можливість вибору суміжних професій, які дозволять реалізувати себе у різних професійних напрямках.

Покращуй свої навички. Розвивайся, здобувай знання, які допоможуть тобі отримати омріяну професію.

Перевір себе у різних професіях. Якщо ти хочеш дізнатися, чи підходить тобі ця діяльність, то варто пошукати пропозиції роботи для волонтерів. Таким чином ти випробуєш власні сили безпосередньо на робочому місці.

Поспілкуйся з людьми, які працюють в цій галузі. Запитай їх, чи дійсно їм подобатися їх робота, що їм подобається в цій роботі, які плюси та мінуси роботи. Так ти зможеш дізнатися багато цікавого від людини, яка вже має досвід в цій сфері.

Прислухайся до порад інших, але рішення приймай самостійно. Батьки, вчителі, друзі – всі бажають лише найкращого, але тільки ти знаєш, чим ти любиш займатися, що тобі подобається робити, чим ти цікавишся.

Спеціалісти Херсонської служби зайнятості впевнені, що при їх сприянні, молоді люди в майбутньому стануть перспективними та успішними фахівцями своєї улюбленої справи! 

Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

06.12 2019, 2:33

Лента новостей
Все новости
Больше новостей


В Херсоне разваливается здание, где Сонька Золотая Ручка проводила операцию "Гутен Морген"

Здание Херсонского гидрометтехникума в аварийном состоянии, основная…

Недалеко от Херсона пропала 15-летняя девушка: ушла и не вернулась

Белозерское отделение полиции разыскивает несовершеннолетнюю Анастасию Сергеевну…

В Херсоне за браконьерство задержали рыбака со спиннингом: ловил на зимовальной яме

28 ноября в Херсоне сотрудники Херсонского рыбоохранного…

Еще одна авиакомпания собирается организовать авиарейсы между Херсоном и Киевом

Госавиаслужба разрешила трем украинским авиакомпаниям открыть новые рейсы.  В т.ч.…

С первого раза в Херсоне на права сдают только половина выпускников автошкол

С начала года 7443 водителя получили свое первое удостоверение на…

«Как в Херсоне забирают в армию»: люди в камуфляже заломали работника «Новой почты»

Канал YouTube «На дороге» разместил видео с названием «Как в…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!