Все новости Херсона

Общество
Херсонських пенсіонерів «розважають» в «Університеті третього віку»
25 февраля 14:00
216
Херсонських пенсіонерів «розважають» в «Університеті третього віку»

Херсонських пенсіонерів «розважають» в «Університеті третього віку»

Учора фахівець управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні Лариса Рештакова провела лекцію в «Університеті третього віку» на базі Херсонської міської бібліотеки-філії № 22.

Як відзначають в управлінні, такі заходи проходять за розкладом, є систематичними і дають людям похилого віку відчути себе потрібними суспільству та отримати знання, необхідні для подальшого активного життя.

Лариса Рештакова розповіла про новації в організації прийому громадян в управлінні Фонду, розпорядок роботи громадських приймалень, які діють за принципом «єдиного вікна», що дуже зручно для відвідувачів. Також нагадала про можливість звертатися за роз’ясненнями чи консультацією з будь-яких питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої» телефонної лінії управління.

Слухачів цікавили питання механізму перерахунку їх пенсій з 1 вересня 2015 року. Запитували й про суми надбавок до пенсії як «дітям» війни, необхідний стаж для призначення пенсії за віком, щодо переліку документів, необхідних для перерахунку пенсії тощо.

0 комментариев
09 декабря 2022, 01:04
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают