Все новости Херсона

Life style
Херсонських дітей навчали, як жити здорово
08 апреля 06:30
147
Херсонських дітей навчали, як жити здорово

Херсонських дітей навчали, як жити здорово

7 квітня, у Всесвітній день здоров`я в одному з початкових класів херсонської гімназії № 6 відбувся урок здоров`я з елементами гри та змагань. Освітній захід був проведений з метою роз`яснення важливості збереження здоров`я, мотивації підростаючого покоління до здорового способу життя.

Почесними гостями та учасниками заходу були спеціалісти Херсонського обласного центру здоров`я та спортивної медицини – єдиного в області закладу, що займається формуванням здорового способу життя.

За словами головного лікаря ХОЦЗСМ Юрія Ромаскевича, здоров`я та успішність можна вважати синонімами. Звертаючись до дітей, він зазначив: «У вас попереду велике майбутнє. Але чи можуть бути успішна кар`єра, значні досягнення в майбутньому в дитини, яка не зберегла своє здоров`я? Щоб не втратити його, ви повинні достатньо рухатися, шанувати поради батьків та вчителів, щодня робити зарядку та правильно харчуватися».

Учні разом з класним керівником приготували приказки, вірші, загадки на тему здоров`я, розіграли виставу за участю казкових героїв. Під керівництвом завідуючої відділення санології Херсонського обласного центру здоров`я та спортивної медицини Ольги Джугостран діти активно, весело, у формі гри вивчали особливості поведінки здорових та хворих людей, розмальовуючи, розділяли продукти для правильного та шкідливого харчування, обговорювали, який відпочинок є корисним для здоров`я, а який – шкідливим. В ході уроку розглядались питання щодо безпечної відстані при перегляді телевізору, роботі за комп`ютером, розпорядку дня, питання гігієни.

Урок здоров’я дуже сподобався учням, вони з захватом та цікавістю брали участь в ньому. Здоров`я – найбільша цінність в житті людини, берегти його необхідно з дитинства.

 

0 комментариев
07 декабря 2022, 11:59
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают