События


Херсонські юннати серед найкращих

Просмотров: 156

14 Ноября, 16:45


На початку листопада цього року в місті Києві відбувся фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської і студентської молоді «Дотик природи», учасниками якого стали і херсонські юннати.

Всеукраїнський біологічний форум проводиться щорічно з метою стимулювання творчого самовдосконалення учнівської та студентської молоді; виявлення, розвитку обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії; реалізації здібностей талановитих і обдарованих учнів, які мають здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі природничих наук; оновлення змісту, форм і методів роботи з обдарованими учнями та студентами; підвищення інтересу до поглибленого вивчення природничих дисциплін; пошуку нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнівською та студентською молоддю.

Організатором форму є Київський національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

У форумі беруть участь учні загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних навчальних закладів і студенти вищих навчальних закладів, які мають досвід дослідницько-експериментальної роботи у галузях природничих наук.

Форум проводиться у два етапи: I етап - відбірковий (заочний); II етап - фінальний (Всеукраїнський, очний).

Цього року учасниками всеукраїнського етапу стали 150 юних біологів. До фіналу потрапили і троє херсонців – вихованці комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Усі вони дуже добре захистили свої авторські проекти, за що були високо оцінені журі форуму. Так, за свій проект «Технологія вирощування картоплі посадженої під зиму в умовах міста Херсона» диплом за друге місце в категорії «Ботаніка» отримала учениця 10 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради Ляшенко Марина.

Таким же гарним результатом може похвалитися і учениця 11-ХБ класу Херсонського ліцею Херсонської міської ради Олегаш Катерина, яка теж посіла друге місце з проектом «Видове різноманіття епіфітних лишайників діброви урочища Буркути».

Дипломом за третє місце в категорії «Екологія та проблеми довкілля» журі нагородило ще одного херсонця - учня Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради Сушкова Кирила, який представив проект «Вищі водні рослини заплавних водойм дельти Дніпра та їх созологічна оцінка».

Наталя РОЖКОВАН

Джерело: "Любимый Херсон"



Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

21.11 2017, 0:54

Лента новостей


Вся правда про замінування аеропорту "Херсон"

Як повідомлялось раніше, сьогодні об 11.55 в…

Заборгованості по зарплаті у Херсоні немає?

Стан виконання рішень про стягнення аліментів та…

Сколько потребители Херсона задолжали ТЭЦ?

Итогом работы теплоснабжающих предприятий летом есть начало…

Депутаты хотят разрешить добывать термальные воды сотруднице правительства РФ

Депутаты Херсонского областного совета на следующей сессии рассмотрят вопрос о…

В Херсоне очередное ДТП на перекрестке

Сегодня в Херсоне на перекрестке ул. 40 лет Октября и…

В Камышанах чистая вода будет уже к Новому году

Воссторженное заявление по поводу оеспечения Камышан водой на своей странице…


Цифра недели
153
грн. штраф херсонского водителя маршрутки

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"