События


Херсонські аграрії звернулись до Міністра екології

Просмотров: 227

7 Декабря, 11:11


Чергова новація від чиновників викликала жваве обговорення та обурення в громадському секторі. Наразі, йде мова про Концепцію реформування

сфери охорони та відтворення вод,  регіонального використання водних ресурсів та розвитку водного господарства і меліорації земель.

Дане нововведення прокоментував на свій сторінці у Фейсбук голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області Микола Халупенко.

«Ми – фермери та приватні землевласники Херсонщини звернулись до  Міністра екології Остапа Семерака і голови Держводагентства Ірини Овчаренко, щоб висловити свою незгоду з новою Концепцією реформування сфери охорони та відтворення вод.

Дана Концепція зачепила наші інтереси, як аграріїв Херсонщини. У разі прийняття документу, плата за користування водою підвищиться. Ми не можемо цього допустити, адже це призведе до катастрофічного скорочення площ зрошення», – написав він.

Він впевнений, що реформування не вирішить низки проблем аграріїв, а лише їх поглибить.

«Запропонований у Концепції варіант, з відокремленням зрошувальних та дренажних  систем від цілісного водогосподарського комплексу приведе до загострення соціальної напруги серед населення. А поступова передача функцій управління державними міжгосподарськими меліоративними системами організаціям водокористувачів і зовсім, обумовлює ризики втрати», – зазначив Микола Халупенко та висловив своє бачення реформ:

«На мою думку, наша країна – унікальна, яка робить реформи, але чи вони стають кращими, чи покращують становище і життя кожного з нас!?

І так ми постійно в цьому середовищі намагаємось вижити, замість того, щоб займатися розвитком та своїм напрямком діяльності», – резюмував голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Херсонської області.

лист 10лист 20лист 30лист 40Читайте также:


Комментарии

Комментариев 0

16.07 2018, 0:17


Лента новостей


В Чернобаевке кто-то поджег супружескую пару

В селе Чернобаевка произошел пожар. Утром, кто-то…

Херсонские умельцы 2 года варганили поддельный кофе в промышленных масштабах

Мы сообщали, что сегодня херсонские полицейские проанонсировали громкое дело по…

В Новотроицком работодатель заплатит многомиллионный штраф

В Новотроицком ГУ Гоструда провело инспекцию в ООО «Новострой-Люкс» и…


Цифра недели
1,4
млн.грн стоимость новой спортивной площадки в Каховке

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"