Все новости Херсона

Лента новостей
Люди
Херсонська поліція тепер доступна усім в режимі "Онлайн"
24 марта 14:45
191
Херсонська поліція тепер доступна усім в режимі "Онлайн"

Херсонська поліція тепер доступна усім в режимі "Онлайн"

Сьогодні у головному відділенні облНПУ відбувся бріфінг, де головним спікером був керівник Нацполіції Артур Меріков  та керівник Управління інформаційного забезпечення ГУНП в Херсонській області Олександр Федотов.

Нацполіція на чолі зі спікерами запросила ЗМІ  для презентування новоствореної онлайн-бази.

«Створили ми цей портал  для громадян, ідею подав Олександр. Задумку оцінили навіть в Києві і це, можна сказати, наше херсонське «ноу-хау» - коментує Меріков.

Абсолютно безкоштовна база для жителів Херсонщини, яка надає можливість будь кому скористатись усіми послугами управління Національної поліції в режимі Онлайн.   

«Я вважаю, що це новаторство є досить зручним у використанні, адже не усі мають можливість звернутися на пряму до головного управління НПУ.  Деякі мешканці Херсонщини живуть у найвіддаленіших куточках області, тому і за браком часом і за фінансовими можливостями не усім доступно приїхати прямо в Херсон.

Певна особа може перебувати у відрядженні, або просто погіршився стан здоров’я, тому вона не може дістатись міста.  Або терміново необхідна довідка на роботу про наявність судимості. Тут і приходе на допомогу інформаційна база облНПУ» - говорить  Федотов.

Спікери повідомляють, що база вже працює, і кожен вже може з легкістю користуватись її послугами не виходячи з дому, лише озброївшись ноутбуком, планшетом чи телефоном.

0 комментариев
28 ноября 2022, 22:06
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают