Здоровье


Херсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітей

14 Ноября, 10:15

: 353


Херсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітей

Херсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітей

Обласна рада продовжує напрацьовувати пропозиції з розвитку та оптимізації закладів системи охорони здоров’я обласного підпорядкування.

Фахівці обласної ради спільно з керівниками медичних закладів відпрацювали та підготовили до розгляду на депутатських комісіях пакет документів з детальним обґрунтуванням передачі функцій Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом до КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня імені Г.І. Горбачевського».

Триває вивчення можливості створення на базі КНП «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» багатопрофільного реабілітаційного дитячого центру. Як повідомив головний лікар санаторію Юрій Яницький, завантаженість закладу 95-100% цілорічно, потреба у послузі є.

У Херсонській обласній раді наголошують, що основна мета – в умовах реформування зберегти кадровий та матеріально-технічний потенціал, який є у дитячому санаторії, покращити якість послуг та одночасно скоротити витрати обласного бюджету на утримання закладу. Зважаючи на це обласна рада робить все можливе, щоб врахувати усі «за» та «проти».

Також обговорюється пропозиція приєднання до КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» обласної дитячої туберкульозної лікарні, яка знаходиться у Олешках. За словами головного лікаря дитячої туберкульозної лікарні Тетяни Гурової, логічним є приєднання дитячого закладу до іншого дитячого медичного закладу. Бо лунали пропозиції зробити цю лікарню відділенням КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр», де проходять лікування дорослі пацієнти.

Депутатам Херсонської обласної ради буде запропонований до розгляду варіант оптимізації мережі дитячих закладів, який дозволить зробити «Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню» базовим закладом з надання висококваліфікованої допомоги дітям з можливістю проходити реабілітацію у сучасному медичному центрі, що буде діяти у складі КНП.

Херсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітейХерсонська обласна рада розглядає варіанти покращення якості медичних послуг для дітей

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

09.07 2020, 21:42
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Аграрно-економічний університет
Я чесна Чаплинка

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!