Опозиційна платформа - за Життя
Микита Тютюнник - Завжди з Херсонцями

Общество


Херсонська МАН зібрала талановиту молодь

31 Августа, 16:07

: 372


Херсонська МАН зібрала талановиту молодь

Херсонська МАН зібрала талановиту молодь

Комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради за підтримки Херсонської обласної ради організував восьму обласну літню профільну школу для талановитої обдарованої молоді Херсонської області, яка відбулась з 16 по 28 серпня 2020 року на базі дитячого оздоровчого табору «Крилатий», що знаходиться у селі Красному Скадовського району.

Цього року у літній школі взяли участь 40 учасників – здобувачів освіти 9-11 класів закладів освіти Херсонщини. При наборі учасників перевага надавалась переможцям і учасникам ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році.

Для роботи за профілями школи (аграрно-біологічним, фізико-технічним та філологічним) були залучені керівники наукових секцій КЗ МАН та науковці державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрно-економічний університет».

Для учасників школи розроблено цікаві програми з кожного профілю.  Навчально-пізнавальні заходи у поєднанні з відпочинком проходили на свіжому повітрі.

Так, учасники аграрно-біологічного профілю вивчали особливості малопоширених овочевих культур півдня України та нетрадиційні плодові культури, основи біохімії та клітинний рівень організації живої матерії.

Філологи на практиці за допомогою різноманітних мобільних застосунків й освітніх онлайн-платформ розглядали та досліджували поширені в мовленні учнів лексичні, граматичні й орфоепічні помилки, а також найскладніші орфограми української мови.

Фізики розглядали фізичну картину світу на основі розділів фізики: механіка, молекулярна фізика, термодинаміка, на практиці застосовували методи чисельного моделювання при розв’язанні фізичних задач та  вчилися математично обґрунтовувати фізичні дослідження, проводили віртуальні досліди  з фізики.

24 серпня, з нагоди дня Незалежності України, для учасників школи було організовано і проведено круглий стіл «Становлення та формування громадської думки в незалежній Україні», де розглядались питання зміни правових умов для формування й діяльності інститутів громадянського суспільства, поява таких інститутів протягом останнього десятиліття,  їх чисельність та частка населення, яку вони охоплюють, їхня дієвість та взаємодія з ними держави.

Завершальним етапом літньої школи стала традиційна учнівська науково-практична конференція, під час якої учасники презентували свої міні-проєкти за профілями.

Сподіваємось, що такий інтелектуальний відпочинок допоможе юним науковцям-дослідниками не лише у творчому пошуку ідей й розробці власних науково-дослідницьких проєктів, а й у розвитку комунікативних здібностей.

Відзначимо, для безпечного перебування учнівської молоді на інтелектуальному відпочинку оздоровчим закладом було вжито усіх необхідних заходів.

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

20.10 2020, 15:19
bazar
Херсонський Базар
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність
Опозиційна платформа - за Життя

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!