Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Херсонщина з концертною програмою відправляється на "Донбас"
26 февраля 12:58
19
Херсонщина з концертною програмою відправляється на "Донбас"

Херсонщина з концертною програмою відправляється на "Донбас"

Сьогодні, 26 лютого, під час розширеного засідання колегії управління культури облдержадміністрації за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, міських рад області з питань культури, стало відомо, що мистецькі колективи Херсонщини з концертною програмою відправляться на «Донбас», повідомляє облдержадміністрація.

«З концертною програмою патріотичного спрямування, 2 березня, мистецькі колективи Херсонщини за участю студентів училища культури, артистів театру та філармонії відправляться на гастролі до міста Новогродівка Донецької області та прилеглих селищ Горняк, Курахівка та інші», – повідомив заступник начальника управління культури облдержадміністрації Ігор Мазур.

Наказом Міністерства культури України від 30 грудня 2015 року №1126 засновано Загальноукраїнський проект культурної інтеграції “Український Донбас”, повідомляється на офіційному сайті відомства в понеділок.

Проект покликаний створити умови для повноцінної інтеграції Донецької і Луганської областей в єдиний культурний простір України шляхом міжрегіонального культурного партнерства.

“Реалізація проекту передбачає проведення протягом року в містах і селищах Донбасу художніх, музейних, бібліотечних та інших культурних заходів за участю творчих колективів з різних регіонів України”, – повідомляють у Міністерстві культури України.

Наказом визначено систему взаємодії між окремими областями і конкретними районами і містами Донецької і Луганської областей, напрацьовану за результатами наради з керівниками структурних підрозділів обласних та Київської міської держадміністрацій у сфері культури.

0 комментариев
21 апреля 2021, 01:15
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают
Кто наживался на паспортах моряков?
Кто наживался на паспортах моряков?
Еще совсем недавно получить паспорт моряка было большой проблемой. Надо было найти через кого, кроме того, всё это выливалось в немалые деньги. Обычно моряку советовали «особый» крюинг, и...
26 марта 12:29
4958
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
Ужасная авария под Херсоном: авто разбило вдребезги
На трассе М-17, рядом с Херсоном произошло серьезное ДТП. Об этом сообщают в Тeлeграм-канале Опeративний Хeрcон. От сильного удара автомобиль Рeно полностью разбит. Вторая машина — внедо...
24 марта 14:39
3464
Херсонские студенты стали чемпионами мира по спортивным танцам
Херсонские студенты стали чемпионами мира по спортивным танцам
Курсант Морского профессионального колледжа ХГМА Дмитрий Симаков и его партнер, студентка ХГУ Валерия Яровая стали чемпионами мира по спортивным танцам. Об этом сообщили в социальной сети "Фейсбук"....
23 марта 18:44
3109
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
В Херсоне с 10 апреля вводят локдаун
С 00:00 10 апреля по 15 апреля включительно на территории Херсона будут введены дополнительные ограничительные противоэпидемические мероприятия. Как сообщает пресс-служба мэрии Херсона, соответствующ...
09 апреля 12:38
2434