Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Херсонщина встановлює рекорди
02 января 08:52
179
Херсонщина встановлює рекорди

Херсонщина встановлює рекорди

Рекордоманія, разом з новим роком, крокує країною. Усі міста та області намагаються показати, у чому вони кращі, сильніші, креативніші. Загалом, жителі Херсонщини є авторами понад 30 національних рекордів! 

Херсонщині також є чим похвалитись. Так, наприклад, 18 липня, під час проведення агрофоруму «Агропорт Південь Херсон - 2019», із 150-ти кг органічних ягід кизилу виготовили 103 літра ягідного морсу. Це стало національним рекордом.

А вже 23 серпня, у День Державного Прапора України, у Херсоні розгорнули найдовший в Україні об'єднаний національний прапор з автографами бійців, які повернулися із зони проведення бойових дій на сході країни. Майстрині Державного навчального закладу «Херсонське вище училище сервісу та дизайну» та волонтериоб'єднали в один 112 стягів загальною довжиною 152 м 40 см.

У вересні саме у Херсоні зафіксувалинаціональний рекорд "Найдовший заплив у воді».У рамках проекту "#ВплавДніпро" український плавець Михайло Романишин протягом місяця здолав понад 900 кілометрів Дніпром – від кордону з Білоруссю до Чорного моря.Проект мав на меті привернути увагу до екологічних проблем річки.

Це рекорди національні та офіційно зареєстровані. Проте були і неофіційні. Наприклад, 2019 року Херсонщину відвідали 4 мільйони відпочивальників, що на 12% більше, ніж торік.

Ну і, мабуть, наймиліший своєрідний рекорд встановили породіллі у лікарні імені Тропіних. Одночасно в одному пологовому народились аж чотири двійні. На світ з'явилися 6 дівчаток та 2 хлопчиків. Усім чотирьом мамам 31 рік. Лікарі й мами були дуже здивовані, адже одночасні пологи були незаплановані.

А щоб одразу народилося стільки двієнь у місті – в архівах лікарні, якій уже 105 років, не знайшли. Імена усіх діток медики вивчили напам'ять: Аліна, Ілона, Богдан, Христина, Іван, Вікторія, Христина, Поліна. У храмі навіть відслужили спеціальну службу за здоров'я новонароджених.

Загалом, жителі Херсонщини є авторами понад 30 національних рекордів!

Нехай же і у новому 2020 році наша Херсонщина звучить на всю країну лише приємними рекордами!

Об этом сообщили "Херсонцы"

Новости Херсона
общество
культура
0 комментариев
01 декабря 2022, 03:09
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают