Все новости Херсона

Общество
Херсонщина порине у темряву?
15 декабря 10:45
154
Херсонщина порине у темряву?

Херсонщина порине у темряву?

За інформацією громадської організації «Верховенство права», через бездіяльність керівництва Національної енергетичної компанії «Укренерго» жителі Херсонської області найближчим часом можуть залишитися без електропостачання.

Справа в тому, що на підстанції «Каховська», яка забезпечує електрикою більшу частину Херсонщини, продовжують використовувати застарілий трансформатор іще 1965 року випуску. Через нього на підстанції у 2004, 2010 і 2011 роках відбувалися серйозні аварії, які призводили до тривалого знеструмлення частини регіону.

При цьому новий трансформатор 2013 року випуску вже придбаний і навіть встановлений на «Каховській». Однак із незрозумілих причин «Укренерго» не вводить його в експлуатацію.

Слід відзначити, що установка нового устаткування передбачена в рамках реалізації проекту, здійснюваного за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку на 175 млн. євро.

Громадська організація «Верховенство права» звернулася до компетентних органів держави з вимогою провести перевірку викладених фактів та притягнути винних осіб до відповідальності.

0 комментариев
09 декабря 2022, 01:44
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают