Херсонці дбають про безпеку дітей
Подбаємо про безпеку дітей разом!
Останній дзвоник вже пролунав і тисячі дітей роз’їхалися на літній відпочинок: подорожі, екскурсії, море, гори… Але є й такі діти, які лишилися поки що вдома і проводять свій вільний час, поки батьки на роботі, на власний розсуд.
За для підвищення рівня безпеки дітей громадська організація «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» продовжує втілювати в життя проект «Безпечне дитинство» й під час літніх канікул.
Так, відбулись зустрічі із школярами від 7 до 16 років у пришкільних таборах Херсонської загальноосвітньої школи №46 та Херсонської загальноосвітньої школи-інтернат ім. Т.Г.Шевченка. Цього разу лекції охопили такі теми: «Правила безпеки на воді», «Надання невідкладної медичної допомоги постраждалим на воді», «Правила поведінки біля водоймищ», «Користування громадським транспортом», «Безпека на дорогах», «Правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі, в лісі», «Якщо виникла пожежа, а дорослих немає вдома», «Що робити, якщо пахне газом», «Правила електробезпеки». Також, для зустрічі з дітьми, був запрошений оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Дніпровського РВ УМВС Цьолко Сергій Сергійович.
«Прекрасна пора – літо! Тут і захоплюючі подорожі з рідними, і веселі ігри з друзями в таборах відпочинку. А ще – цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі, несподівані зустрічі. Відпочинок влітку завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. І всюди на відпочиваючих, через їх необережність, чатує небезпека. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс нам небажаних проблем ми маємо подбати про свою безпеку, причому заздалегідь», - розповіла юрист, активіст громадської організації «Об’єднання «МИ-ХЕРСОНЦІ» Наталя Марчук.
Нагадаємо, проект «Безпечне дитинство» - це комплекс лекцій, які охоплюють актуальні юридичні та соціальні питання для дітей: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Правила безпечної поведінки на вулиці», «Рекомендації неповнолітнім при знаходженні небезпечних предметів», «Конвенція ООН про права дітей», «Насилля в сім’ї: куди звертатися дитині?», «Права дітей при затриманні міліцією», «Діти збираються закордон: юридичні норми, необхідні документи» та «Національна дитяча «гаряча лінія»: допоможемо кожній дитині знайти вихід зі складної ситуації».
Шановні батьки, не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи їх на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки. Сподіваємось, що ці літні канікули стануть для вас найкращими!