Общество


ХДУ тримає вектор на здорову молодь

Просмотров: 630

19 Апреля, 18:31


ХДУ тримає вектор на здорову молодь

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

ерсонський державний університет і Херсонську міську клінічну лікарню ім.Є.Є.Карабелеша поєднують давні партнерські відносини. І внаслідок плідної співпраці, за ініціативи народного депутата України, обраного ректора ХДУ Олександра Співаковського виникла ідея спільного проекту. І сьогодні, 19 квітня, у Херсонському державному університеті відбулася визначна подія – відкриття медичного центру первинної допомоги.

Ідея створення такого проекту виникла давно. Для її втілення було докладено чимало зусиль, адже треба продумати оптимальну структуру закладу, джерела його фінансування, розробити проектну документацію, провести ремонтні роботи.

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

Тож відтепер студенти, викладачі та співробітники університету матимуть можливість отримувати первинну медико-санітарну допомогу поряд із місцем роботи і навчання. Також на базі центру студенти новоствореного медичного факультету під керівництвом фахівців зможуть проходити практику.

Урочисте відкриття відбулося за участі народного депутата України, обраного ректора ХДУ Олександра Співаковського, головного лікаря Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша Алли Малицької, співробітників лікарні, директора департаменту охорони здоров’я Віктора Короленка, проректорів, деканів і, звісно, студентів медичного факультету на чолі з деканом Іриною Глущенко та викладачами.

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

Як зазначив ініціатор проекту Олександр Співаковський, головна філософія створення Центру – максимально наблизити медичну реформу, яка наразі відбувається у країні, до суспільства. Викладачі, студенти і співробітники університету повинні мати можливість отримувати первинну медико-санітарну допомогу поряд із місцем роботи і навчання. Таким чином, створюється спільний майданчик – кластер, де медицина і освіта проходять поруч. «Мета керівництва університету – створити простір для студентів, де вони через власну внутрішню мотивацію можуть капіталізуватися. Для нас важливо, аби ваша вартість після закінчення університету була максимально великою. Адже ім’я університету створюють саме студенти та випускники. І ми прагнемо, аби ви були щасливі й успішні люди та розбудовували Херсонщину», – наголосив нардеп.

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

У свою чергу, Алла Малицька зазначила:  «Сьогодні ми стали свідками того, коли слова не розходяться з ділом: колись промовлена фраза «Хочемо зробити  гарний медичний центр» перетворилася на сьогоднішню визначну подію». Також вона висловила вдячність Олександру Співаковському за підтримку та ідею створення медичного закладу. «Це тільки перший крок. Попереду чимало спільних проектів з новоствореним медичним факультетом. І, об’єднавшись, ми можемо досягнути значних успіхів», – зазначила головний лікар. Про поєднання теоретичних і практичних навичок на базі Центру студентів медфаку наголосив Віктор Короленко: «Саме тут ви зможете прослідкувати спілкування лікаря з пацієнтом, аби останній не став хворим». Також він побажав закладу процвітання, адже тут зібраний потужний кадровий склад.

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

Херсонський державний університет, як один із провідних закладів вищої освіти, прагне відповідати вимогам сьогодення та створювати максимально комфортні сервіси і для навчання, і для дозвілля, і для здорового способу життя. І для цього у виші створюються всі умови – сучасний спортивний майданчик, спортивна зала, коворкінг-центр, оновлена актова зала, комфортні гуртожитки, лабораторії, сучасна їдальня. І невдовзі – відкриття на території Херсонського державного університету басейну! 

Прес-центр ХДУ

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

ХДУ тримає вектор на здорову молодь

 

Читайте также:

Новости партнеров

Комментарии

Комментариев 0

05.06 2020, 18:51
Скидка 50% на все курсы Wezom.academy
Status - твоя надійна інвестиція у комфорт, безпеку та естетичність

Лента новостей
Все новости
Больше новостей

Инфографика


В Херсоне презентовали «Степову симфонію»

В Херсонской областной библиотеке имени Гончара презентовали…

На Херсонщине пропала девушка

Скадовское отделение полиции разыскивает несовершеннюю Ковалеву Кристину…

Показання за газ тепер можна повідомляти через Інтернет

За інформацією прес-служби «Херсонгаз», контрольні показання із газових лічильників тепер…

Мошенникам удалось "втюхать" жителю Херсонщины виртуальный ноутбук

В Бериславское отделение полиции обратился 28-летний мужчина. Он рассказал, что…

Миша Романова рассказала правду о своих отношениях с Максом Барских

Певица из Херсона и экс-участница группы “ВИА Гра“ Миша Романова…

Цифра недели
2,3 тыс.
Стільки вакансій укомплектовано Херсонською обласною службою зайнятості з початку року

Вход на сайт
E-mail
Пароль
Новый пользователь
E-mail
Пароль
Вподобайте нас у Facebook і отримуйте все найцікавіше у власну стрічку новин.
Я вже вподобав "Херсон Daily"
X
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей!
Подписывайтесь и оставайтесь в курсе всех новостей вместе с KhersonDaily!