Лента новостей
Общество
Група піротехніків ДСНС з Житомирщини вже понад місяць працює на деокупованій території Херсонщини
Група піротехніків ДСНС з Житомирщини вже понад місяць працює на деокупованій території Херсонщини
Як повідомляє заступник начальника Житомирської ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, вже понад місяць на деокупованій території Херсонщини працює група піротехніків ДСНС з Житомирщини. Це вже 4 ротація наших вибухотехніків на звільненому Півдні. Хлопці допомагають аграріям у розмінуванні полів. Реагують на поточні заявки від місцевого населення. Обстежують лінії електропередач.У Херсонській області наші сапери обстежують гектари території, та виявляють сотні вибухонебезпечних предметів.
Ця професія вимагає від вибухотехніків великої відповідальності та обережності, оскільки їхня робота пов’язана із безпосереднім ризиком для життя. Щодня вони виконують завдання в найскладніших умовах та роблять усе можливе, щоб якомога швидше очистити наші землі від смертоносних залишків російської окупації та вберегти якомога більше людей від загибелі чи поранень.
У цій війні ми переможемо лише спільними зусиллями!
![](/storage/photos/shares/fxPOFQgXr0fQWtgNaPLyKJNYumRqW34jtWMEClOZ.jpg)
![](/storage/photos/shares/K9xlQuYKzSb3pcIfo1m6IApN7EW71mL4XOj485lB.jpg)
![](/storage/photos/shares/UnM26SNq3rTQ29HrmTIiUsALaAHfyeDeSXJDDsA9.jpg)
![](/storage/photos/shares/xTljnBinCBK19kIDij0UWdioIX7xJYX9aiPteE5h.jpg)
![](/storage/photos/shares/tKLn0cUXw6liLadMu4YxwNPesmjRhqQNucirgbI0.jpg)
![](/storage/photos/shares/CSJyvg7G4WsOctWi8ex2Kh8UpGuh6PSnS5JSGuZg.jpg)
Популярные статьи сейчас
Смотреть все
В Херсоне на Острове наркоман зарезал пожилую херсонку и выбросился с 8-го этажа
На межі Миколаївщини та Херсонщини росіяни кидають техніку
У Херсоні чутно вибухи – ЗМІ
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ХЕРСОНЩИНИ!
Арестович заявив, що на Херсонщині вночі було знищено значну кількість техніки противника
В Станіславі поховали українських воїнів, котрі загинули в боях за Херсонщину
Читайте также:
Читают
/
Обсуждают
Синоптики шокували прогнозом погоди на липень: вся Україна – в зоні ризику
Перший місяць літа – червень – майже позаду, на зміну йому поспішає липень, який називають "маківкою літа", це не від слова "мак", а від поняття "верхівка голови".За інформацією синоптиків, липень – н...
Генерал Росії Теплинський після удару ЗСУ неадекватно поводиться: у мережу "злили" скарги
Повідомляється, що командувач нібито забороняє збір і вивезення тіл убитих окупантів.Командувач Повітряно-десантних військ РФ і угруповання військ "Дніпро", генерал-полковник Михайло Теплинський остан...
ISW: Путін прагне "остаточного" завершення війни, щоб знищити Україну
Російський диктатор використав зустріч з Віктором Орбаном, щоб виступити проти припинення вогню шляхом переговорів.Заяви та вимоги російського диктатора Володимира Путіна про закінчення війни свідчать...
Шлем для мотоцикла и велосипеда – главная защита от травмирования
Голова – самая уязвимая часть тела человека. По некоторым данным около 70% тяжелых травм во время аварии на мотоцикле приходятся из-за повреждений головы. Учитывая это, наличие шлема уже не выгл...
Працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на просп. Незалежност
Минулої доби працівники КП "Херсонелектротранс" продовжили роботу з демонтажу контактної мережі на ділянках, що не експлуатуються, на просп. Незалежності.Про це повідомляє пресслужба ХМВА.Також викона...
Ізраїльтянам із українським паспортом радять не відвідувати Україну
Посольство Ізраїлю рекомендувало чоловікам із подвійним громадянством (Ізраїлю та України) відмовитися від поїздок до України.Повідомлення у себе в Telegram опублікував посол Міхаєль Бродський."Реко...
Юний шахіст з Генічеської громади серед призерів кваліфікаційного турніру м. Миколаїв
У шаховому турнірі з нормою 1-го юнацького розряду, організованому Федерацією шахів Миколаївської області, що проходив 1-4 липня у м. Миколаїв, в напруженій та цікавій боротьбі серед 21 учасника. ЮНУС...
Нардеп підрахував, скільки чоловіків в Україні мобілізаційного віку
В Україні є 11 106 523 чоловіки у віці від 25 до 59 років.Про це розповів нардеп, член фракції «Слуга народу» і голова комітету ВР із питань економічного розвитку Дмитро Наталуха в інтерв’ю «Громадськ...