Все новости Херсона

Лента новостей
Общество
Городян захистять від банківських «кидків»
17 марта 08:21
104
Городян захистять від банківських «кидків»

Городян захистять від банківських «кидків»

Вчора в облдержадміністрації обговорювали механізм виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги. Зокрема, було вказано, що раніше він був недосконалим: під час кризових витків банки, через які проходили зарплатні виплати банкрутіли та не виконували своїх зобов’язань перед клієнтами.

Доповідаючи з зазначеного питання, заступник голови облдержадміністрації Ігор Шепелєв зазначив, що відповідно до вимог постанови Кабміну «Про удосконалення механізму виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та державної соціальної допомоги» на рівні держави створено постійну діючу конкурсну комісію із визначення уповноважених банків, через які може здійснюватися виплата зарплати працюючим у бюджетній сфері.

Він зазначив, що на рівні держави планується відібрати такі банки, які мали б значні активи, володіли облігаціями внутрішньої державної позики, не менш як три роки вели діяльність на банківському ринку та інше.

«Банки в тримісячний строк повинні забезпечити виконання вимог постанови. А відповідні міністерства, інші центральні та місцеві органи влади матимуть після цього один місяць для переходу на обслуговування до уповноважених банків, що відповідатимуть новим вимогам», – сказав Ігор Шепелєв.

Однак для того, щоб громадяни мали вільний вибір обслуговуючого банку, місцеві органи влади мають укладати угоди із не менше ніж трьома уповноваженими банками та рекомендувати їх працівникам бюджетної сфери для подальшого надання письмової згоди на обслуговування банком розрахунків по заробітній платі (платіжні картки).

0 комментариев
01 декабря 2022, 08:37
Ваш комментарий будет опубликован после модерации.
Читают / Обсуждают