Головні новини станом на 21.00
-За даними Генштабу ЗСУ, російські окупанти планують активізувати авіацію з метою завдання ракетно-бомбових ударів по великих містах України та промисловій інфраструктурі.
-З моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну Управління Верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало 1207 жертв серед цивільного населення: 406 убитих та 801 поранених.
-Заступник мера Ізюма заявив про гуманітарну катастрофу в місті. Каже, що у них немає їжі, води, тепла та світла.
«Більше немає автовокзалу, суду, залізничного вокзалу, виконкому, медичного коледжу, поліції, військкомату, десятків магазинів та контор, до приміщення лікарні немає вікон, до дитячої спортивної школи потрапив снаряд. Центральний парк як місце кривавого побоїща. Зруйновано мости. І це у місті, де ніколи не базувався жоден військовий», – розповів він.
-Українська розвідка заявила, що справжньою метою «гуманітарних коридорів» від окупантів є ротація особового складу, вивезення тіл та поранених, формування «живого щита» з мирних українців.
-Євросоюз погодився розглянути заявку України на вступ. Також депутати погодилися розглянути заявки на вступ інших країн. Водночас, за даними видання Bloomberg, декілька західних країн Європейського Союзу виступають проти того, щоб надати Україні статус кандидата на членство вже цього тижня.
-Збройні сили України знищили на підступах до Маріуполя Донецької області танкову роту та близько 40 російських військових.
-За даними Міністерства оборони США, Росія задіяла в Україні майже 100 відсотків своєї бойової сили.
-Велика Британія виділить Україні ще 175 млн фунтів стерлінгів (близько 230 млн доларів) як допомогу. Більшість буде передана безпосередньо українському уряду.